Tarık Ünlüoğlu Hayatını Kaybetti!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
72158

Bir süredir kanser tedavisi gören usta tiyatro oyuncusu Tarık Ünlüoğlu, 61 yaşında hayatını kaybetti.

1957 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ünlüoğlu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Ankara Devlet Tiyatrosunda aralıksız 25 yıl görev yaptıktan sonra İstanbul'a geçti ve "Kurtlar Vadisi" dizisinde hayat verdiği Testere Necmi karakteri ile geniş kitlelerce tanındı. Kabadayı, Eyyvah Eyvah 2, Eyyvah Eyyvah 3, Bana Masal Anlatma, Kara Bela, Hedefim Sensin gibi iddialı filmlerde rol alan Ünlüoğlu, son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ünal Kaplan karakterini canlandırıyordu.

Fav10.net olarak duayen oyuncuya Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.​

Son düzenleme:

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Belki bugünkü bölümde Ünal Kaplan'ı görürüz derken bu acı haber ile karşılaşmak.. Çok üzüldüm, bir dönemin efsane oyuncularından birisini kaybettik. Sevenlerinin başı sağolsun :(

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
rahatsızlığını biliyordum ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyorum şok oldum o yüzden bu haberi duyunca kendisine Allah'tan rahmet ailsene ve sevenlerine başsağlığı diliyorum

• Üzücü
Reactions: Angelica

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Haberi görünce şok oldum. :eek: Rahatsızlığı olduğunu bilmiyordum, Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm... Oynadığı dizi, filmlerle büyüdük resmen. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Hem komedide hem de dramada sırıtmayan nadir oyunculardandı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun çok üzüldüm.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Ben de hastalığını birkaç gün önce forumdan öğrenmiştim ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum. Sanki yakından tanıdığım biri ölmüş kadar üzüldüm. Kurtlar Vadisi, EDHO tarzı dizilerde izlemesem de komedi yapımlarında (özellikle Benim Annem Bir Melek'te) çok iyi performanslar çıkarmıştı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Aşırı derecede şaşırdım ve şok oldum, hele hele geçtiğimiz hafta EDHO'nun jeneriğinde adını görünce durumunun iyi olduğunu ve döneceğini düşünmüştüm...

Her rolü ve türü oynayabilen, çok iyi bir oyuncuydu. Türk dizi ve sineması adına çok önemli bir kayıp. Yakınlarının başı sağ olsun, Allah rahmet eylesin...