Teknoloji Tapatalk

Yeni bi güncelleme geldi.Artık bildirimler geliyor. Lolipop uyumlu yeni tasarıma geçilmiş...122 takipçisi varmış FF'nin

çoktandır güncellendi. bildirimler yine kafasına göre geliyor bazen geliyor bazen gelmiyor. tabi telefonlara göre değişebilir. modeli popüler telefonların sorunu düzelmiş olabilir

Bana daha güncelleme gelmedi

---Tapatalk---

playstore gir ordan arat. ama şimdi baktım daha yeni versiyonu burda

http://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/******.php?id=10562

Son düzenleme:
FavoriForumum'un tapatalk sürümü de güncellendi. Belki karşılaştığınız bazı hatalar çözülmüştür. (Görünürde hiçbir değişiklik olmamış da olabilir.
)

FavoriForumum'un tapatalk sürümü de güncellendi. Belki karşılaştığınız bazı hatalar çözülmüştür. (Görünürde hiçbir değişiklik olmamış da olabilir.
)
Suan attığın mesaj bana bildirim olarak geldi çok şükür 5 ay sonra sorunu çözdüler.

)
Etiket yok alıntı yok ama senin mesajın bildirim olarak geldi.Keza Harun'un senden alıntı almasına rağmen yine bildiri geldi.

WP hep unutulan çocuk olacak[emoji16] BB terk edilen çocuk (gerçi yok galiba onlarda)
Cidden öyle marketimize hiç yeni bir şey gelmiyor artık rezalet koskoca Microsoft.
BB meyin kısaltmasıydı?
En azından Simbiam mı ne ondan daha iyiyiz. .ss

Demin bildirim geldi bana da demekki yapmışlar bize de güncelleme.

Ben güncellemedim ama güncellemeler gelmeye başladı interneti açmamla.

Diğer çoğu Material Design'lı uygulamalardaki gibi bunu da bekleyemeden .apk'sını indirdim .^^

131 olmuş @Forumdash.
Şimdi sen de tanımazsın beni, ben XanTier

WP çok iyi aslında. Keşke yaygınlaşsa. Android'i bırakıp WP'ye geçebilirim ilerde belki.
Microsoft'un pek suçu yok. Nokia dışında markalarla anlaşması lazım. Markalar da risk almak istemiyor doğal olarak.

neyin*
Blackberry*
Symbian*

Son düzenleme:
Ben de severek kullanıyorum zaten ama mesela arkadaşların telefonunda bir oyun oluyor çok beğeniyorum bizim markete bakıyorum yok yani diyeceğim uygulama yelpazesi geniş değil. Smash yok mesela en basitinden.
Ama kesinlikle uygulama(program) açısından Android'e 1000 basar net, çok iyi indirme, video, müzik uygulamaları var.

Nokia artık yok zaten.