Taner Ölmez - Yolun Sonu Görünüyor (Finish Reklamı)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Mucize Doktor'un biricik Ali Vefa'sı Taner Ölmez'in yer aldığı Finish reklamı dün akşam dizinin reklam arasında milyonlarca izleyiciyle buluştu.

Kendisinin seslendirdiği 'Yolun Sonu Görünüyor' (ya da reklam için Suyun Sonu Görünüyor) şarkısının tamamı:

(Fakat genç oyuncu, bilindiği gibi kendisi ilk kez şarkı söylemiyor. Üyeleri arasında Serkan Keskin'in de yer aldığı, eski türküleri yeniden yorumlayan Barabar grubunun solistliğini de yapmaya devam ediyor. Grubun şarkılarına Youtube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Taner Ölmez'in sesi en az oyunculuğu kadar iyi. Reklamın amacı ve hizmet ettiği şey zaten çok değerli.

Ayrıca aşağıdaki parçada tam bir destan yazıyor, sesinin çok iyi olduğunu bu projeyle anlamıştım ben. Mutlaka dinlenmeli...

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Mucize Doktor'un biricik Ali Vefa'sı Taner Ölmez'in yer aldığı Finish reklamı dün akşam dizinin reklam arasında milyonlarca izleyiciyle buluştu.

Kendisinin seslendirdiği 'Yolun Sonu Görünüyor' (ya da reklam için Suyun Sonu Görünüyor) şarkısının tamamı:

(Fakat genç oyuncu, bilindiği gibi kendisi ilk kez şarkı söylemiyor. Üyeleri arasında Serkan Keskin'in de yer aldığı, eski türküleri yeniden yorumlayan Barabar grubunun solistliğini de yapmaya devam ediyor. Grubun şarkılarına Youtube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.)
Umarım birilerine yani bir insaığa mesaj ulaşmıştır genel çapta.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş