Taner Ölmez 'Yılın Yükselen Erkek Oyuncusu' Seçildi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Mucize Doktor' ile büyük bir çıkış yapan 'Taner Ölmez'e ödül!

EKyeovPWsAAtbrx.jpg

MF Yapım'ın 'The Good Doctor'dan uyarladığı 'Mucize Doktor' dizisinde canlandırdığı Ali Vefa karakteri ile büyük beğeni toplayan Taner Ölmez, Elele Style Awards Yılın Yükselen Erkek Oyuncusu Ödülü’nün sahibi oldu.

Taner Ölmez, başarıya yüklediği anlamı şöyle anlatıyor: “Benim için başarı, kariyerimde hedeflediğim yere ilerlemekken gün içinde bir çocuğun yüzünü tesadüfen güldürmektir de. Hayata değmek, bir insana, bir hayvana yardım etmek başarıdır bence.

Ayrıca düzenlenen gecede Aras Bulut İynemli (En İyi Erkek Oyuncu), Demet Evgar (En İyi Kadın Oyuncu), Dilan Çiçek Deniz (Yılın Yükselen Kadın Oyuncusu) ödül alan isimler arasında yer aldılar.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
33 yaşında yükselen oyuncu mu olur. 10 yıldan fazla oldu sektörde. :D En İyi Oyuncu verdikleri Aras Bulut 29 yaşında ve televizyon işlerine gireli 10 yıl olmadı. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
İlk başrolü sayılır. İlk başrolünde başarılı olan isimler genelde bu ödüle layık görülür. ?
Genç Osman, yan rol değildi bence. Beren Saat'le karşılıklı aynı süreleri paylaşıyordu, izliyordum ben. :DDudullu Postası'nda da baş roldü. Dediğini anlıyorum ama. İlk kez tek başına bir dizide baş rolü üstleniyor.

Ben kesinlikle Aras'tan daha iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum kendisinin. Farklı rolleri oynayabiliyor. Yolu açık olsun.

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
'Mucize Doktor' ile büyük bir çıkış yapan 'Taner Ölmez'e ödül!

EKyeovPWsAAtbrx.jpg

MF Yapım'ın 'The Good Doctor'dan uyarladığı 'Mucize Doktor' dizisinde canlandırdığı Ali Vefa karakteri ile büyük beğeni toplayan Taner Ölmez, Elele Style Awards Yılın Yükselen Erkek Oyuncusu Ödülü’nün sahibi oldu.

Taner Ölmez, başarıya yüklediği anlamı şöyle anlatıyor: “Benim için başarı, kariyerimde hedeflediğim yere ilerlemekken gün içinde bir çocuğun yüzünü tesadüfen güldürmektir de. Hayata değmek, bir insana, bir hayvana yardım etmek başarıdır bence.

Ayrıca düzenlenen gecede Aras Bulut İynemli (En İyi Erkek Oyuncu), Demet Evgar (En İyi Kadın Oyuncu), Dilan Çiçek Deniz (Yılın Yükselen Kadın Oyuncusu) ödül alan isimler arasında yer aldılar.
Baya iyi bir haber sevindim. ??????.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Kösem kötü projeydi ya, orda da begenmistim Taner'i. Zaten sonradan arttı rolü o da tahta geçtiği için. Genç Osman'ın başına gelen korkunç seyleri iyi yansıttılar. Çok daha fazlası yaşanmış, tecavüze tacize varan seyler ama yayinlayamazlardı öyle seyleri... Ama Aras ile kıyaslamam mesela Aras'ta Muhteşem Yüzyıl'da oynadı, döktürdü. Aras karakter oyunculuğu anlamında bana göre şu an Türkiye'de yaşıtı arasında en iyisi. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de de çok iyiydi. Maral'ı da izledim hatta Maral'da romantik bir erkek olamaz dedim çok iyi de oldu Hazal Kaya'ya iyi eşlik etmişti yani. Taner'in karakter oyunculuğunu şu an çok beğenmiyorum ikisini kıyaslarsam, kötü değil ama Aras'a haksızlık olur. ?
Oynadığı bütün roller aynı. Hırçın, azimli, kafasına koyduğunu yapan genç delikanlı rollerini oynuyor hep. Muhteşem, Öyle bir Geçer Zaman ki, Çukur, İçerde hepsinde aynı karakter aslında. Gözü dönüp deli gibi davranıyor. Hiç değişmedi. Gerek de yok zaten karakterini herkes beğeniyor. Daha yıllarca da oynar. :D

• Beğendim
Reactions: blacklion

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
DÇD dışında güzel seçimler. Özellikle Demet Evgar ve Taner Ölmez gibi dünya çapında ünlü (Beren Saat, Tuba Büyüküstün vb. seviyesinde) olmayan kaliteli oyuncuların gitgide çok daha fazla değer görmesi de çok güzel. :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
33 yaşında yükselen oyuncu mu olur. 10 yıldan fazla oldu sektörde. :D En İyi Oyuncu verdikleri Aras Bulut 29 yaşında ve televizyon işlerine gireli 10 yıl olmadı. :D

Medcezir'den sonra dikiş tuttramayan Taner Ölmez tam anlamıyla başrolün hikaye olduğunu kanıtlayacak bir dizide rol aldı. Açıkçası son yıllarda otizmli karakterleri fazlasıyla görür olduk dizilerde. Karagül'de Asım, Çukur'da Aliço, Mucize Doktor'da Ali Vefa. Üçünü kıyaslandığımda gerçek hayata en yakın derecede canlandıran Rıza Kocaoğlu. Taner Ölmez iyi bir oyuncu olsa da aslında neredeyse otizme dair pek fazla bir şey yok oynadığı rol de belirgin özellikler dışında. Sarılamamak, soyut düşünememek vs. haricinde karakteristik anlamda, konuşma tarzı anlamında otizmli biri gibi degil ne yazık ki. Yine de tebrik ederim ödül için. Aras Bulut ve Demet Evgar'da sevindirdi beni ama Dilan Çiçek Deniz nedir? Yükselen kadın oyuncu da Miray Daner veya Pınar Deniz olabilirdi. Hilal Altınbilek keza...

Baya iyi bir haber sevindim. ??????.

Çok hak etti çok :cool::Z

DÇD dışında güzel seçimler. Özellikle Demet Evgar ve Taner Ölmez gibi dünya çapında ünlü (Beren Saat, Tuba Büyüküstün vb. seviyesinde) olmayan kaliteli oyuncuların gitgide çok daha fazla değer görmesi de çok güzel. :D

• Beğendim
Reactions: Gizmen