"Tanışma Hikayemiz" 1.Bölüm

Puanınız Kaç ?

• 3

Oy: 0 0.0%
  • 4

• 5

• 6

• 7

• 8

Oy: 1 7.1%
  • 9

• 10

• 11

• 12

Oy: 2 14.3%
  • 13

• 14

Oy: 4 28.6%
  • 15

Oy: 7 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
himym-kids-season-1.jpg

Cenk'in sesi: Çocuklar size bugün annenizle nasıl tanıştığımızın hikayesini anlatacağım.
Cenk'in oğlu: Yaa baba bi tür ceza mı bu ?
Cenk: Hayıır
Cenk'in kızı: Uzun sürecek mi?
Cenk: Eveet. Bundan yıllaar önce ben baba olmadan bambaşka bir hayatım vardı. Üniversiteden mezun olup Serdar'la ev tutmuştum. Herşey güzel gidiyordu. Bir gün Serdar Yonca'yla evlenmeye karar verdi.

Tanışma Hikayemiz 1.Bölüm

Serdar, heyecanla Cenk'e sarılıyordur.
Serdar: Acaba nasıl evlenme teklifi etsem Cenk. Çok heyecanlıyım.
Cenk: Bence sakin ol ve aniden sor. Nasılsa o üzerine atlayarak kabul edecektir.
Serdar: Yonca'yı fazla hafife alıyorsun dostum. He bu arada bu özel gün için dışarda takılabilir misin kanka
Cenk: Yapmaa ben her özel anınızda sizinleydim beni kovacak mısın? Ilk buluşmanızda, ilk öpüşmenizde, ilk sek..
Serdar: Saçmalama o nerden çıktı
Cenk: Alt ranza sallanırsa üst ranza da sallanır en temel fizik kuralı. Uyudum sanıyodunuz dimi ?

Mecburen kendini sokağa atan Cenk, Coşkun'u arar.
Cenk: Coşkun nerdesin bu gece takılalım mı ?
Coşkun: Anlaşıldı kanka hemen iki hatun ayarlıyorum
Cenk: Hatun matun istemiyorum yalnızca sen gel barda buluşalım tamam mı?

Cenk ve Coskun hep takıldıkları barda buluşmuştur. Cenk dertli dertli anlatıyodur.
Cenk: Okul yıllarından beri Yonca, Serdar ve ben üç arkadaştık. Şimdi onlar evlenecekler ve ben yalnız kalacağım.
Coşkun: Hey saçmalama be oğlum. Hem ben varım en iyi arkadaşın var unuttun mu. Ben senin moralini nasıl düzelteceğimi bilirim.
Cenk: Neymiş o
Coşkun yanda oturan bir kıza "Selam, Cenk'le tanışmış mıydınız?" der ve kalkar gider.
Kız: Tanışmamıştım merhaba Alev ben
Cenk Coşkun'a yumruk işareti yapar, Coşkun göz kırpar.

Yonca yorgun bir şekilde eve girer. Kıyafetinin üzerinde boyalı bir el izi vardır.
Yonca: Ben geldiiim
Serdar: Hoş geldin tatlım, noldu o halin ne
Yonca: Okulda parmak boya günüydü de, 5 yaşında bi çocuk benimle ikinci aşamaya geçti. Sen napıyosun orda
Serdar: Bize başbaşa geçireceğimiz bu muhteşem akşam için yemek hazırlıyorum
Yonca: Bunun iyi bi fikir olduğuna emin misin? Önceki mutfağa girişinde mutfaktan kaşsız çıkmıştın ve hiç hoş değildi.
Serdar: Merak etmee, bunu halledebilirim. Şey, benimle evlenir misin

Yonca Serdar'ın üstüne atlar ve evet der.
Serdar: Vaauv gerçekten hafifmişsin.
20586_512x288_manicured__WQ9U-hjtFk2wfSeczvcbfg.jpg

Yerde bir güzel mercimeği fırına veren Serdar ve Yonca saç baş dağılmış bir halde kalkarlar.
Serdar: Seninle yerde bile olsa harikaydı.
Yonca: Evet harıkaydıı, koltuğun altında bi paket gofret buldum inanabiliyor musun ? Süpeer
Serdar: Şimdii sürprizler devam ediyor. Bak bakalım burda ne varmııış ?
Yonca: Şampanyaaa !!! Hadi aşkım hemen patlat da içelim
Serdar: Şeyy sen açsan ben pek hoşlanmıyorum da şampanya patlatmaktan
Yonca: Serdar inanmıyorum bu kadar tırsak olabilmene. Alt tarafı mantarını çıkarıcaksın. En kötü ne olabilir ki? Sen onu aç ben de mutfakta yemekleri ayarlayayım.
Serdar: Tamam açıyorum
Yonca dehşet dolu bir çığlık atar.
Yonca: Aagggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Cenk: Bir daha "Cenk'le tanışmış mıydınız?" oyunu yok tamam mı ? Ben tek gecelik ilişkiye karşıyım, hayatımın aşkını arıyorum.
Coşkun: Bırak liseli kız gibi konuşmayı artık
Cenk: Bırakmıyorum. Bigün gerçekten hayatımın kadınını bulup onunla evleneceğim aynı Serdar ve Yonca'nın yaptığı gibi.
Bu arada Cenk ve Coşkun'un karşısında Hülya ve arkadaşı oturuyodur. Cenk, Hülya'dan çok etkilenmiştir.
robin-ted.jpg

Cenk: Hatta sanırım buldum. Coşkun şu kızı görüyor musun, işte hayatımın aşkı olacak kadın

Coşkun: Haa tanıyorum evet, bil diye söylüyorum kırbaç fantazisi var ve sarkık göğüslü
Cenk büyülenmiş bir şekilde bakmaya devam ediyodur.
Cenk: Öylece gidip merhaba diyemem. Mutlaka bir plan yapmam lazım. Acaba tuvalete gitme bahanesiyle...
Coşkun aniden Hülya'nın yanına gider.
Coşkun: Selam, Cenk'le tanışmış mıydınız?
Hülya Cenk'e doğru döner ve şaşkın şaşkın bakar.
Cenk: Selam
Hülya: Dur tahmin edeyim, Cenk sensin.

Yonca ve Serdar hemen bir taksiye atlarlar. Yonca gözüne buz torbası tutuyodur.
Taksici: Hey bayan, bu adam yoksa size vurdu mu?
Yonca: Aaa yapma o daha bana yatakta bile şaplak atamaz. Hep "Oh tatlım canın yandı mi?" der ve ben de ona "Hadi! Vur bana seni yumuşak" derim.
Serdar, Yonca'ya imali bi şekilde bakar.
Yonca: Of doğru özür dilerim, yabancı biriyle konuşuyoruz doğru ya
Taksici: Sorun yok anlatmaya devam et. Şu şaplaklar... Pijama varken mi atmasını istersin natürel şekilde mi?
Serdar ve Yonca utanarak önlerine eğilirler.

Cenk ve Hülya bir sekilde tanışmaya başlamışlardır. Herşey iyi gidiyodur.
Hülya: Büyük bir kanalda muhabirlik yapıyorum.
Cenk: Ana haber bülteninde mi yani? Süper bişey bu
Hülya: Aslında haberlerden sonraki eğlence kısımlarında gitar çalan maymun haberlerinde filan. Tabi bundan çok daha büyük haberler de yapıyorum.
Cenk: Ne mesela çello çalan maymun mu ? Ahahaha, şey... Tamam iğrençti, pardon. Seni iğrenç esprilerle kaçırmak istemiyorum. Yarın yemeğe çıkmaya ne dersin ?
Hülya: Malum is dolayısıyla meşgulüm hep.
Cenk: Kısa süreli bir aksam yemeği, alt tarafı. Lütfen kırma beni.
Hülya: Peki, al bakalım kartım.
Hülya kartı verdikten sonra gider ve Cenk heyecanla bir gün sonraki yemeği beklemektedir.

fx_tv

Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
İlk bölümümüz hayırlı olsun bakalım beğenilecek mi ? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
@cookies ın dizisi bitmişti o ka olmasa da iyi :D neyse fazla uyarlanmamış gibi panpa diyologlardan onu anladım ilk bölüm için 12 :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
iyi olmus :) puanimi yarin verecegimmm

- - - Ekleme - - -

@cookies ın dizisi bitmişti o ka olmasa da iyi :D neyse fazla uyarlanmamış gibi panpa diyologlardan onu anladım ilk bölüm için 12 :)

yani bnm dizim asırı romantik ve daha seksiydi.... @xemrexxx @fx_tv

fx_tv

Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107

teşekkürler. :) evet dizinin ruhunu korumak adına ordaki rahat gece hayatını filan doğrudan yansıttım. ama tabi yansıtmayıp değiştirdiklerim oldu, benim eklediğim espriler de olacak :)

- - - Ekleme - - -

iyi olmus :) puanimi yarin verecegimmm

- - - Ekleme - - -

yani bnm dizim asırı romantik ve daha seksiydi.... @xemrexxx @fx_tv

niye yarın veriyosun hemen ver. reyting bu :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
teşekkürler. :) evet dizinin ruhunu korumak adına ordaki rahat gece hayatını filan doğrudan yansıttım. ama tabi yansıtmayıp değiştirdiklerim oldu, benim eklediğim espriler de olacak :)

- - - Ekleme - - -

niye yarın veriyosun hemen ver. reyting bu :D
öztürkler saat 22 de yayınlıcamda

- - - Ekleme - - -

olurmu bugün

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Güzel olmus @ABAY_06 cok uzun olmus, bazi yerler agir ilerliyor, ama yinede cok iyiydi.

Özellikle su kisim dehset :D

Yerde bir güzel mercimeği fırına veren Serdar ve Yonca saç baş dağılmış bir halde kalkarlar.
Serdar: Seninle yerde bile olsa harikaydı.

:F

Puanim: 14

fx_tv

Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Güzel olmus @ABAY_06 cok uzun olmus, bazi yerler agir ilerliyor, ama yinede cok iyiydi.

Özellikle su kisim dehset :D

:F

Puanim: 14

Yorumun ve puanın için teşekkürler. Senaryoyu ben yazdım :D Konuya giriş yapmak zor olduğu için biraz uzun oldu bundan sonraki bölümlerde daha kısa ve espri odaklı olacak. :D

fx_tv

Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
Yorum az olsa da hitimiz çok iyi. :D Bi de kimseyi rahatsız etmemek için etiketlemedik bunun da etkisi var.

fx_tv

Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
107
up up. göremeyenler görsün, etiketsiz yayıncılık yapıyoruz değerli izleyenler :D