Tanışalım Kaynasalim

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,669
8,525
710
25
İstanbul
Avatarın çok cici bu aralar favorim :bhr::bhr::bhr:

sana yönetici akdrosu yaramadı @MEnes de yöneticiyken yapamadı favori oldu rahat etti sende o hesap ayoll :A :A :A

@cookies çok andı seni vlla ama bu aralar oda ara verdi seni görürse gelir :F
Tabi ya bana illa şu kadar konu aç şöyle yap böyle yap derlerse ben zorluğa gelemem meşgul yoğun dönemdeydim bir de. :A Şimdi ne rahatım emekli oldum geldim memlekete huzurlu huzurlu takılıyorum sanki gerçekte de emekli olmuş gibi. :A

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,993
106,924
1,060
28
Giresun
Tabi ya bana illa şu kadar konu aç şöyle yap böyle yap derlerse ben zorluğa gelemem meşgul yoğun dönemdeydim bir de. :A Şimdi ne rahatım emekli oldum geldim memlekete huzurlu huzurlu takılıyorum sanki gerçekte de emekli olmuş gibi. :A
hhaha aa öyle vlla okadar çok yıpratmışlarki seni yönetimde yerlemi sildirdiler @mrt-06 dan gizli @Yiğitt bulaşıklarımı yıkattı :A okadar yorulmuşsunkı direk emekli oldun :F

ama @sokak sanati da isyan ediyor artık herkes emekli oluyor onun bir özelliği kalmamaya başladı havalı havalı takılıyordu bastonuyla şimdi yanı huzur evi gibi oldu :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx

mrt-06

Admin
5 Ocak 2013
90,098
51,061
1,061
Ankara
hhaha aa öyle vlla okadar çok yıpratmışlarki seni yönetimde yerlemi sildirdiler @mrt-06 dan gizli @Yiğitt bulaşıklarımı yıkattı :A okadar yorulmuşsunkı direk emekli oldun :F

ama @sokak sanati da isyan ediyor artık herkes emekli oluyor onun bir özelliği kalmamaya başladı havalı havalı takılıyordu bastonuyla şimdi yanı huzur evi gibi oldu :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx
Gerekli incelemeleri yapıyorum yine bir fake krizini çözeceğim merak etmeyin. :A

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,669
8,525
710
25
İstanbul

Yok o kadar yıpratma olmadı ama son konu kotası olayı beni kaybetmelerine sebep oldu. :A Yoksa cezalarda önemli bazı konularda fikirlerimi sundum kendilerine çekinmeden. :A

Bana özel konu kotası koymayıp yöneticilikte devam ettirselerdi yine birlikteliğimiz devam ederdi ama kendi bilecekleri iş kaybettiler. :A Artık emekli ve huzurluyum. :A