Tamer Karadağlı: "Çocuklar Duymasın Miadını Doldurdu!"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dijitale ana kadrosuyla 10 bölüm çeksinler, tertemiz bir sezonla beraber final yapsınlar. :A Kanal D'de yayınlanan berbat haliyle akıllarımızda kalkmamış olur en azından. :A

Dijitalde bitirmeleri güzel olur aslında. :A Blu TV'de yayınlanır... :F Finali zaten ucu açık sorular ile bitmişti. Ama o kadar da berbat değildi bence.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dijitalde bitirmeleri güzel olur aslında. :A Blu TV'de yayınlanır... :F Finali zaten ucu açık sorular ile bitmişti. Ama o kadar da berbat değildi bence.

İzlemedim ki, ilk bölümünü izlemiştim sadece. Sonrasında çok bozmuş, aksiyon/entrika dizisine dönmüş sanırım. O yüzden demiştim, şöyle eski tadında 10-13 bölümlük bir sezonla bitirsinler. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzlemedim ki, ilk bölümünü izlemiştim sadece. Sonrasında çok bozmuş, aksiyon/entrika dizisine dönmüş sanırım. O yüzden demiştim, şöyle eski tadında 10-13 bölümlük bir sezonla bitirsinler. :A

Birol Güven ve tadında bitirmek... Hiç zannetmiyorum, suyu çıkana kadar çeker ama bitirmez. :F

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Miladını doldurduğu halde 70 bölüm çektiler sonra utku gece vb karakterlerle diziyi bozdular birde jet sosyeteden reyting çalmak için mi ne peşini de bırakmadılar :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son bölümler her ne kadar komediden uzaklaşıp, entrikaya ve drama çevrilse de güzel bölümlerdi ama yeteri kadar iyi işlendiğini düşünmüyorum.

Ucu açık bir final yapmıştı. Kaç yıldır bahsedilmeyen Hüseyin ve Emine'nin çocuklarından bahsedilmişti mesala. Kısa ama iyi bir final sezonu olmalı diye düşünüyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060