Türkiye'nin En Sevilen Aşk Şarkıları Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Araştırma şirketi Areda Survey tarafından yapılan “En sevilen Türkçe Aşk Şarkısı” anketi sonucunda en sevilen 11 aşk şarkısı belirlendi.
Kayahan’ın 'Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi' şarkısı 17.9 oran ile zirvede yerini aldı.

Tüm sıralama ise sırasıyla böyle:
6208a583165573defc2d0436.jpeg

Neşe Karaböcek – Damarımda Kanımsın %3.8

İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine %3.8

Kayahan - Seninle Her Şeye Varım Ben %3.4

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Araştırma şirketi Areda Survey tarafından yapılan “En sevilen Türkçe Aşk Şarkısı” anketi sonucunda en sevilen 11 aşk şarkısı belirlendi.
Kayahan’ın 'Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi' şarkısı 17.9 oran ile zirvede yerini aldı.

Tüm sıralama ise sırasıyla böyle:
Ekli dosyayı görüntüle 114881

Neşe Karaböcek – Damarımda Kanımsın %3.8

İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine %3.8

Kayahan - Seninle Her Şeye Varım Ben %3.4
Çok değişik bir liste. Sadece 2. olan şarkı benim için geçerli. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok değişik bir liste. Sadece 2. olan şarkı benim için geçerli. :D
11 şarkıdan en çok dinlemiş olduğum ve en sevdiğim zirvede. Bana uymuş. Onun haricinde İrem Derici'nin şarkısı 2. sıramda olan şarkı.
Beni de en şaşırtan Tarkan'ın şarkısı oldu. Gerçi en çok dinlemiş olduğum Tarkan şarkısı ama diğerlerine oranla en yeni olanı ve üst sırada olması şaşırttı.

Kayahan'in Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi şarkısını türk kanallarımız yokken İsveçli bir komşumuzun TRT 1 kanalı vardı. Benim için açtığında bu şarkıyı dinlemiştim. Hatta kasete çekmiştik müzik programını. Ogünden sonra en çok dinlediğim şarkılar arasına geçmişti. Müziği aşırı hoşuma gidiyor.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
11 şarkıdan en çok dinlemiş olduğum ve en sevdiğim zirvede. Bana uymuş. Onun haricinde İrem Derici'nin şarkısı 2. sıramda olan şarkı.
Beni de en şaşırtan Tarkan'ın şarkısı oldu. Gerçi en çok dinlemiş olduğum Tarkan şarkısı ama diğerlerine oranla en yeni olanı ve üst sırada olması şaşırttı.

Kayahan'in Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi şarkısını türk kanallarımız yokken İsveçli bir komşumuzun TRT 1 kanalı vardı. Benim için açtığında bu şarkıyı dinlemiştim. Hatta kasete çekmiştik müzik programını. Ogünden sonra en çok dinlediğim şarkılar arasına geçmişti. Müziği aşırı hoşuma gidiyor.
Tarkan demişken, unutma günü geldiğinde…

• Güldürdün

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Kayahanın şarkısı benim annem ve babamın da en sevdiği aşk şarkısı. Hep açıyorlar, o yüzden hiç beğenemiyorum. :A

• Güldürdün