Türkiye'nin İlk Çocuk Kanalı Maxi TV Geri Dönüyor !!!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Cine 5 yeniden atağa geçti. Türkiye'nin ilk çocuk kanalı olan Maxi TV geri dönüyor. Bakalım Cine 5 grubu daha nasıl hamleler yapacak eski günlerine dönmek için :)

Maxi TV, 1997 yılında Cine 5'in o zamanki sahibi Erol Aksoy tarafından kurulan ve yayın yaptığı süre içerisinde kardeş kanallarından biri olan Supersport ile dönüşümlü yayın yapan bir çizgi film kanalıdır. Kanal, Cine 5 ve diğer kardeş kanallarıyla birlikte yaklaşık 3 yıl Türksat uydusundan yayın yaptıktan sonra, 2000 yılında Kablo TV'de de yayına başlamıştır. Aynı yıl Erol Aksoy'un Cine+Digital'i kurmasıyla beraber yayınlarına buradan da devam eden kanal bir süre sonra kapatılmış ve Supersport kanalı tek başına 24 saat yayın yapmaya başlamıştır.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Baby TV :D
ayrıca cine5 öldü artık...bi Cedric izlerim o da arkadaşın lakabı die :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben zaten izlemiyorum :D Olursa izleriz bari :)

Digitürk ultra kazık fiyatlar koyuyor. Maç izlemek lüks işine kaçıyor yani. Ayda 50 TL verilmez ayda 3 tane maç izlemek içinde...

DSmart alırsa daha uygun tarifeler uygulayacaklarını düşünüyorum...

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Cine5 dendiği zaman eskiden güreşleri !!! gösteren kanal aklıma gelirdi :D Ama şimdi eski dizilerin tekrarlarını gösteren kanal aklıma geliyor.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Akşam yayınında da animeler falan veriyorlar yetişkinlere yönelik... Fena değil yani kanal... Ama tanınmış çizgi filmleri arttırmalılar :) Bi Pokemon süper olurdu misal :D

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Akşam yayınında da animeler falan veriyorlar yetişkinlere yönelik...

çocuk kanalında bide :D