Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gören de sadece Jailson’a 8 maç verildi sanacak :A Jailson direkt tokat attı, Diagne’nin pozisyonuyla uzaktan yakından alakası yok.

Üstelik Jailson’a 8 maçın yanı sıra Fatih Terim’e 7, Hasan Şaş’a 8, Ndiaye’ye 5, Garry Rodrigues 3, Ryan Donk’a da 6 maç ceza verilmiş, asıl mağdur olan biz olmuşuz yine neredeydiniz sorusuna cevap olarak hapisteydik demek daha doğru. :A
O maçta saha karıştığı için bu tür cezaların olması doğal.
Ortada 2 tokat olayı var biri 8 biri 1 maç ceza alıyor. Jailson direkt tokat atıyor Marcao arkadan atıyor öyle olunca biri 8 biri 1 maç mı oluyor yani iyiymiş.

Mert'in pozisyonunda Aytaç Kara'nın yaptığı adam öldürmeye teşebbüs. Haksız tahrik var 1 maç alması kadar doğal bir şey yok. Etkiye tepki var orda.
------

Kameralara takılmış mı o görüntü? Ya da Marcao’nun şu Ümit milli takım olayı. :A

Ümit milli takım olayını da iyi hatırlattın bu arada :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ortada 2 tokat olayı var biri 8 biri 1 maç ceza alıyor. Jailson direkt tokat atıyor Marcao arkadan atıyor öyle olunca biri 8 biri 1 maç mı oluyor yani iyiymiş.

Mert'in pozisyonunda Aytaç Kara'nın yaptığı adam öldürmeye teşebbüs. Haksız tahrik var 1 maç alması kadar doğal bir şey yok. Etkiye tepki var orda.

Marcao’nun pozisyonunu net görmedik, sadece söylentiler yok mu? Yani ikisi aynı şey değil. Birini maç esnasında kameralar önünde canlı gördük, öteki söylenti.

Aytaç o an can havliyle acı çekiştiği için ayağını refleks olarak sallıyor ve MHY de yerde olduğu içni o an öyle isabet ediyor. Buna sinirlenen MHY Aytaç’a bilinçli olarak vuruyor.

Tamam hadi bu da refleks olsun, etki tepki olsun diyelim. Hiçbir şey Diagne’nin bu durumda bir maçtan fazla ceza alma ihtimalini haklı çıkaramıyor. Diagne de bilerek adamın kafasına tekme atayım dur demedi herhalde orada? Dahası adam kafasını eğdiği için tekme oraya geldi. Kasıt yok. Tehlikeli hareketten sarı göstermesi bile yeterliydi, hadi kafaya geldi kırmızı gösterdi yine tamam ama MHY’a 1 maç ceza veriyorsan Diagne’ye de bir maçın üstünde verme hakkın olmaz bu durumda.

1 maçın üstünde verirlerse ne mi olur? Hiçbir şey. Çünkü başımızda M.Cengiz ve yönetimi var. 20 maç bile verseler “böyle bir şey olabilir mi?” diye serzenişte bulunup kınamaktan başka bir şey yapamazlar. Ama vicdanlar ve adalet duygusu hasar görür...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

------

Ümit milli takım olayını da iyi hatırlattın bu arada :A

Bu görüntüden hiç bir şey anlamadım. Bein sports özetlerinde de yok. Ama sana dediğim Münir ve Feghuli örnekleri Mert Hakan'ın pozisyonuna aşırı benzer biri 4 biri 2 maç aldı.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Marcao’nun pozisyonunu net görmedik, sadece söylentiler yok mu? Yani ikisi aynı şey değil. Birini maç esnasında kameralar önünde canlı gördük, öteki söylenti.

Aytaç o an can havliyle acı çekiştiği için ayağını refleks olarak sallıyor ve MHY de yerde olduğu içni o an öyle isabet ediyor. Buna sinirlenen MHY Aytaç’a bilinçli olarak vuruyor.

Tamam hadi bu da refleks olsun, etki tepki olsun diyelim. Hiçbir şey Diagne’nin bu durumda bir maçtan fazla ceza alma ihtimalini haklı çıkaramıyor. Diagne de bilerek adamın kafasına tekme atayım dur demedi herhalde orada? Dahası adam kafasını eğdiği için tekme oraya geldi. Kasıt yok. Tehlikeli hareketten sarı göstermesi bile yeterliydi, hadi kafaya geldi kırmızı gösterdi yine tamam ama MHY’a 1 maç ceza veriyorsan Diagne’ye de bir maçın üstünde verme hakkın olmaz bu durumda.

1 maçın üstünde verirlerse ne mi olur? Hiçbir şey. Çünkü başımızda M.Cengiz ve yönetimi var. 20 maç bile verseler “böyle bir şey olabilir mi?” diye serzenişte bulunup kınamaktan başka bir şey yapamazlar. Ama vicdanlar ve adalet duygusu hasar görür...
İkisi aynı pozisyon değil ama tamam Diagne 1 maç bile almasın :A

Gs çıkıp ümit milli takımla oynadığı maçı 90 dakika yayınlasa görürdük :A
------

Bu görüntüden hiç bir şey anlamadım. Bein sports özetlerinde de yok. Ama sana dediğim Münir ve Feghuli örnekleri Mert Hakan'ın pozisyonuna aşırı benzer biri 4 biri 2 maç aldı.
Dediğin pozisyonu bilmiyorum

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Ayak çok kalkmış hocam ayağı o kadar kaldırmamalı oyuncu zaten geliyordu. İsteyerek yapmadı tabi ama kırmızı.

Mert Hakan en azından 2 maç almalıydı. Göremiyorum ama Marcao tokat atıp bir maç aldıysa o da hatalı.
------

İkisi aynı pozisyon değil ama tamam Diagne 1 maç bile almasın :A

Gs çıkıp ümit milli takımla oynadığı maçı 90 dakika yayınlasa görürdük :A
------

Dediğin pozisyonu bilmiyorum
Trabzonspor Galatasaray geçen sene 3-1lik maç Münir ise Hatay Gençlerbirliği bu sezon

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ayak çok kalkmış hocam ayağı o kadar kaldırmamalı oyuncu zaten geliyordu. İsteyerek yapmadı tabi ama kırmızı.

Mert Hakan en azından 2 maç almalıydı. Göremiyorum ama Marcao tokat atıp bir maç aldıysa o da hatalı.
------

Trabzonspor Galatasaray geçen sene 3-1lik maç Münir ise Hatay Gençlerbirliği bu sezon
İzledim Feguliye 2 maç ceza az bile :A

• İlginç

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bildiğin göğsüne çifte atıyor :A
Yalnız oyuncuya geldiğini bile görmüyor olabilir çok acı çekiyor çünkü.
------

Marcao'nun pozisyonu hakkında bir şey diyemem ama bu şartlarda bizim Ersin'in 2 maç ceza yemesi kesinlikle çifte standart.
------

Maç örneği isteyene bir maç daha geçen seneki Gazişehir Beşiktaş 3-2lik maç. Elneny'e kasıtlı hareket var Elneny de adama tekme atıyor ayağına karşılık olarak 3 maç yiyor her türlü bu karar çifte standart.
------

Pozisyonda buyurun attım. Elneny 3 maç yedi. Tahkim de onadı.

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sivasspor= 77
Trabzonspor= 74
Başakşehir= 74
Fenerbahçe= 71
Beşiktaş= 67
Alanyaspor= 66
Galatasaray= 64

Benim tahminim budur. Bazı maçlarda çelişki oluşmuş olabilir. 80'i geçebilen olmayacaktır.
Tahminlerimin ne kadar isabetli olduğunu sizlere göstermek için geçen sezon attığım mesajı alıntıladım. Yine her maçı tek tek hesapladım ve takımların alacağı puanları topladım. 2020/2021 sezonu için tahminlerim:

Beşiktaş: 91
Galatasaray: 85
Fenerbahçe: 82
Alanyaspor: 80
Trabzonspor: 78

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tahminlerimin ne kadar isabetli olduğunu sizlere göstermek için geçen sezon attığım mesajı alıntıladım. Yine her maçı tek tek hesapladım ve takımların alacağı puanları topladım. 2020/2021 sezon için tahminlerim:

Beşiktaş: 91
Galatasaray: 85
Fenerbahçe: 82
Alanyaspor: 80
Trabzonspor: 78
Lig biraz geçsin ben de yapacağım tahmin iki senedir yapıyorum 13 12 maç kala yaptım tek tuttuğum takımı tutturdum puan olarak nasıl olduysa diğer sonuçlar da çok farklı değildi ama tutmamıştı tam senin gibi de buraya yazmadım havada kalıyor ondan dediğim biraz.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Lig biraz geçsin ben de yapacağım tahmin iki senedir yapıyorum 13 12 maç kala yaptım tek tuttuğum takımı tutturdum puan olarak nasıl olduysa diğer sonuçlar da çok farklı değildi ama tutmamıştı tam senin gibi de buraya yazmadım havada kalıyor ondan dediğim biraz.
Beşiktaş'a maç kaybettirmedim neredeyse. Benim gibi tahminci az bulunur. 🤭🤭

• Güldürdün