Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fener’in dramatik düşüşü ve Galatasaray’ın klasikleşmiş come back’i... Daha 1.50’nın altına düştüğü günleri göreceğiz hayırlısıyla..

ERnSBllX0AExusK
At BJK'ye 10 lira, hayatını yaşa. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
At BJK'ye 10 lira, hayatını yaşa. :A

7.50 den Galatasaray’a 12 TL atmıştım eğer gelirse ilk iş Kadıköy’de İskender + künefe + közde Türk kahvesi gömüp Fenerbahçe sahili boyunca yürüyüş yapmak olacak o bahar havasında :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunu neden sabitlememişiz ya, ben de yok sanıyordum ancak Utku beyciğim inanılmaz gözleri ile çözmüş konuyu. :A
Hafızam bana böyle bir konu açıldığını söyledi Şerlok beyciğim. Emin olunca olunca buldum hemen. Sen de konuya beğeni atmışsın hatta ama... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hafızam bana böyle bir konu açıldığını söyledi Şerlok beyciğim. Emin olunca olunca buldum hemen. Sen de konuya beğeni atmışsın hatta ama... :A

Benim hafızam leştir Utku beyciğim biliyorsunuz, neyse ki sizin hafızanız hemen devreye girmiş ve gerekeni yapmış. :A Memoryku, Futureku... Yeter be kardeşim, bize de bırak. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok ciddiyim, Trabzon şampiyon olacağına Başakşehir olsun istiyorum çünkü her şeyden önce İstanbul takımı. Ama asıl isteme sebebim Trabzonspor camiası ve taraftarlarının özellikle Aralık ayından beri “en büyük biziz” havalarında gezmeleriydi.

Son dakikada gelen gol dünkü olayın cilvesi oldu.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Çok ciddiyim, Trabzon şampiyon olacağına Başakşehir olsun istiyorum çünkü her şeyden önce İstanbul takımı. Ama asıl isteme sebebim Trabzonspor camiası ve taraftarlarının özellikle Aralık ayından beri “en büyük biziz” havalarında gezmeleriydi.

Üç büyük dışındaki takım fobisi yine etrafı sarmış. Ne kadar iğrenç, mide bulandırıcı oynarlarsa oynasınlar şampiyon üç büyük takımından çıksın. Bu fobiye sahip kişilerin de tutunacak dal olarak *** projesi dedikleri takıma bel bağlamaları ilginç bir sosyolojik vaka. İzlemesi keyif veriyor, devam edin lütfen.

• İlginç

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Üç büyük dışındaki takım fobisi yine etrafı sarmış. Ne kadar iğrenç, mide bulandırıcı oynarlarsa oynasınlar şampiyon üç büyük takımından çıksın. Bu fobiye sahip kişilerin de tutunacak dal olarak *** projesi dedikleri takıma bel bağlamaları ilginç bir sosyolojik vaka. İzlemesi keyif veriyor, devam edin lütfen.
Tamam da zaten bu sene zaten şampiyon ya Başakşehir ya TS yani %100 üç büyükler dışından çıkıyor, neye tepki gösterdin? :A

Proje konusunda eyvallah lakin karşılarındaki seçeneğin de farkı yok, hatta sezon başından gördüğümüz üzere fazlası bile var. Şimdi meşhur kıyafet markasına filan girmeyelim, çıkamayız. Uygun ortam değil hem. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Tamam da zaten bu sene zaten şampiyon ya Başakşehir ya TS yani %100 üç büyükler dışından çıkıyor, neye tepki gösterdin? :A

Proje konusunda eyvallah lakin karşılarındaki seçeneğin de farkı yok, hatta sezon başından gördüğümüz üzere fazlası bile var. Şimdi meşhur kıyafet markasına filan girmeyelim, çıkamayız. Uygun ortam değil hem. :D
Anlattım ya?

Dış güçler mi? Başka bir tartışmada görüşürüz.

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Hiç kimseye kızmıyorum. Hocaya da kızmıyorum o top girmese kral ilan edilecekti. Sörloth'a da kızmıyorum cesedi çıktı 70 derecede. Bizi Allah sevmiyor. Ne yaparsak yapalım bizi sevmiyor işte. 40 senedir sevmiyor.

Dış güçlere bak o kadar yardım ediyorlar ki sol bekine 100 bin € veremiyor. Ama diğer taraftar bir sezon iyi oynadı diye Mert Hakan'a 1.5 milyon € veriliyor. Ondan sonra o yardım ediyor bu yardım ediyor. Sanırsın bu adamlar başa bu sene geldi. 20 yıldır niye yardım etmediler?

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Başakşehir, Trabzsonspor'dan sevilesi bir kulüp. @Tolstoyevski haklı. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hiç kimseye kızmıyorum. Hocaya da kızmıyorum o top girmese kral ilan edilecekti. Sörloth'a da kızmıyorum cesedi çıktı 70 derecede. Bizi Allah sevmiyor. Ne yaparsak yapalım bizi sevmiyor işte. 40 senedir sevmiyor.

Dış güçlere bak o kadar yardım ediyorlar ki sol bekine 100 bin € veremiyor. Ama diğer taraftar bir sezon iyi oynadı diye Mert Hakan'a 1.5 milyon € veriliyor. Ondan sonra o yardım ediyor bu yardım ediyor. Sanırsın bu adamlar başa bu sene geldi. 20 yıldır niye yardım etmediler?
Başakşehir ile Trabzon’u farklı görmüyorum, ikisi de benzer çizgide ve destekte. Trabzon’un aldığı men cezası bile durumu gözler önüne seriyor ama fikrinizi değiştiremem.

Zamanın şartlarına ve yatırımlara göre değişebilir o işler, o yüzden 20 sene olayı doğru örnek değil. Aslında üç büyüklere de tabi ki benzer bağlamda destek veriliyor ama bu sene TS olayı çok göze çarptı çünkü alışılmışın dışında fazla siyasetle iç içe girdi mesele. Yasak olduğu için konuşamıyorum tam, “kıyafet markası”nın tutumları ve medyatik tavırları da bu antipatiye katkı sağladı.

Gerçi benim TS’nin şampiyon olmasını istememe sebebim bu değil, onu açıkladım zaten.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

İnşallah Fatih hoca da aynı fikirdedir ve haftaya ona göre bir 11 çıkarır. :A

• Güldürdün