Türkiye Süper Lig - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🥅

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hâlâ Fenerbahçe nasıl bu kadar yüksek? Biz bu kadar düşüküz.
Oyun bunlar @Gerekli24
------

Çünkü ligin açık ara en iyi kadrosu Fenerbahçede hem bol yedek hem de kalite açısından. Değil ilk 11, yedek 11’leri bile şampiyonluğa oynayacak kalitede. Fener’in oranının giderek yükselmesinin nedeni hocaları sayesinde. Çok güzel yemeklik malzeme var ama ortada kaliteli bir aşçı yok.

BJK de lige kötü başladığı için düşük şimdilik.
Teknik direktörü hastalanmış diyorlar

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çünkü ligin açık ara en iyi kadrosu Fenerbahçede hem bol yedek hem de kalite açısından. Değil ilk 11, yedek 11’leri bile şampiyonluğa oynayacak kalitede. Fener’in oranının giderek yükselmesinin nedeni hocaları sayesinde. Çok güzel yemeklik malzeme var ama ortada kaliteli bir aşçı yok.

BJK de lige kötü başladığı için düşük şimdilik.
Şu kaliteli yedek 11'i yazsanıza Allah aşkına, merak ediyorum.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Hâlâ Fenerbahçe nasıl bu kadar yüksek? Biz bu kadar düşüküz.
1608051501287.png

• İlginç

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Galatasaray ve Fenerbahçe muazzam bir ergen atışmasına başladı. Tüm bedenimle ve benliğimle utanç duyuyorum. Büyüklük taslayanlar bunlar, "Biz olmazsak ülkede futbol izlenmez!" diyen bunlar ama Avrupa turnuvalarında averaj takımı olup böcek gibi ezilenler de bunlar. Tüm kurumlar yavaş yavaş çöküyor. Bu, görebileceğiniz en seviyesiz olaylardan biri. Bu, iki büyük egonun resmi çöküşüdür.

Bu ikiliye BJK'yi de ekleyebilirsiniz hatta paşa paşa eklemelisiniz.

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Galatasaray ve Fenerbahçe muazzam bir ergen atışmasına başladı. Tüm bedenimle ve benliğimle utanç duyuyorum. Büyüklük taslayanlar bunlar, "Biz olmazsak ülkede futbol izlenmez!" diyen bunlar ama Avrupa turnuvalarında averaj takımı olup böcek gibi ezilenler de bunlar. Tüm kurumlar yavaş yavaş çöküyor. Bu, görebileceğiniz en seviyesiz olaylardan biri. Bu, iki büyük egonun resmi çöküşüdür.

Ortaokul çocuğu taraftar tartışması. Beşiktaş işlerine geldi mi eklenir? İşlerine gelmediği zaman eklenmez. 3 büyük takım kollanıyor denir sonra giderler iki büyük var denir. Ülkemizde futbolun ne kadar rezil olduğu gerçek zaten.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Tamamen Galatasaray adminin ergenliği. Gerçi ona da talimat yukarıdan gitmiştir.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Rafael'in gördüğü ikinci sarıdan dolayı kırmızı kart resmen kaldırılmış. Skandalın büyüklüğü bu olayla birlikte resmileşti adeta. Daha önce ben hatırlamıyorum bir kırmızı kart kararının maçtan sonra kaldırıldığını.

Hem yüzde yüzlük kırmızıyı vermedi hem yüzde sıfırlık karttan dolayı kırmızı verdi. Dediğim gibi o maçta alınan haksız üç puan sadece Erol Bulut'a yaradı. Hakemin kariyeri bitti, Fenerbahçe ise zan altında kaldı ve hakemler tarafından bu kez da aleyhine kararlar verildiğini göreceğiz o 3 puanın günahını çıkartmak için...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Rafael'in gördüğü ikinci sarıdan dolayı kırmızı kart resmen kaldırılmış. Skandalın büyüklüğü bu olayla birlikte resmileşti adeta. Daha önce ben hatırlamıyorum bir kırmızı kart kararının maçtan sonra kaldırıldığını.

Hem yüzde yüzlük kırmızıyı vermedi hem yüzde sıfırlık karttan dolayı kırmızı verdi. Dediğim gibi o maçta alınan haksız üç puan sadece Erol Bulut'a yaradı. Hakemin kariyeri bitti, Fenerbahçe ise zan altında kaldı ve hakemler tarafından bu kez da aleyhine kararlar verildiğini göreceğiz o 3 puanın günahını çıkartmak için...
zaten antep maçında verildi aleyhine fenerin @Tolstoyevski

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Rafael'in kırmızısının kaldırılması skandal. Bir kere bizim oyuncuya gelişi sakat hadi onu geçtim topa vurarak ve ardından şiddetli itirazda bulunarak iki sarı kartı hakediyor. Fenerbahçe hakemle kazandı algısı yaratmak için kaldırıldığı bariz cezanın.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Rafael'in kırmızısının kaldırılması skandal. Bir kere bizim oyuncuya gelişi sakat hadi onu geçtim topa vurarak ve ardından şiddetli itirazda bulunarak iki sarı kartı hakediyor. Fenerbahçe hakemle kazandı algısı yaratmak için kaldırıldığı bariz cezanın.
Kırmızı kalkıyor muydu? Madem bu kadar net maç da tekrarlanmalı bu mantıkla. Yanlış anlaşılmasın tekrarlansın demiyorum. Kırmız kalkabiliyorsa resmen net hata vardır. Bu durumda maç tekrarı de gerekmez mi?

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
o zaman her maç tekrarlanmalı @Gerekli24
Kırmızı kalktığını ilk defa görüyorum zaten bu karar saçma bence. Bu kalkıyorsa madem PFDK maçın hatalı olduğunu resmi olarak kabul ediyor bu mantıken tekrar gerektirir. Tekrarlansın demiyorum zaten. Mantıken öyle olması gerekiyor. Kırmızı kartı kaldırmaması lazım öyle olursa benim aklıma direkt bu gelir.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,413
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kırmızı kalktığını ilk defa görüyorum zaten bu karar saçma bence. Bu kalkıyorsa madem PFDK maçın hatalı olduğunu resmi olarak kabul ediyor bu mantıken tekrar gerektirir. Tekrarlansın demiyorum zaten. Mantıken öyle olması gerekiyor. Kırmızı kartı kaldırmaması lazım öyle olursa benim aklıma direkt bu gelir.
denizli maçındada hatalı kırmızı kart oldu @Gerekli24

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Kırmızı kartın kaldırılma durumu oldu Avrupa'da birkaç kez ama maç tekrarı olmadı. Maç tekrarı gündeme gelir gibi oldu bir kez ama öyle bir durum yaşanmaz.