Türkiye - Moldova | Euro 2020 Elemeleri - 2. Maç Yorum ve Sohbet Konusu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yalnız taktiksel olarak harika değiliz ama özlediğimiz ruh geri dönmüş gibi duruyor, Lucescu döneminde takımda bir isteksizlik vardı, o gitti gibi gözüküyor. Tabii bunda tecrübeli oyuncuların geri dönmesinin de payı büyük. Milli takımı izlerken yeniden keyif alıyoruz, en önemlisi de bu.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Avrupa Kupası grup maçları olmadığı sürece önemsiz takımlara karşı milli maçları izlemiyorum sıkıcı geldiği için ama dikkatimi çekti, şu hayranı olduğunuz Çakma Ramos ve Çakma Puyol tandemi nerede? Milli takıma davet edilmemişler mi yoksa? :A :A

@Doğu @MasacRE @Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Avrupa Kupası grup maçları olmadığı sürece önemsiz takımlara karşı milli maçları izlemiyorum sıkıcı geldiği için ama dikkatimi çekti, şu hayranı olduğunuz Çakma Ramos ve Çakma Puyol tandemi nerede? Milli takıma davet edilmemişler mi yoksa? :A:A

@Doğu @MasacRE @Sherlock
Şenol Güneş'in hayatı boyunca aldığı en doğru kararlar olabilir. :A Bu kararlara tepki gösterenler vardı sosyal medyada. :F

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Avrupa Kupası grup maçları olmadığı sürece önemsiz takımlara karşı milli maçları izlemiyorum sıkıcı geldiği için ama dikkatimi çekti, şu hayranı olduğunuz Çakma Ramos ve Çakma Puyol tandemi nerede? Milli takıma davet edilmemişler mi yoksa? :A:A

@Doğu @MasacRE @Sherlock
Serdar onlarca maç oynadı milli takımda. Marcao'nun kaç maçı var :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski