Türkiye - Galler | Euro 2020 A Grubu 2. Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

Maç sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Kornerden önce Çağlar ve Uğurcan orada Mert'e öne çık ofsayt olsun diye bağırıyor ama bizimkiler uyuyor. Bu sonuçları hepsi hak etti. Merih, Çağlar, Kaan ve Uğurcan hariç bir tane maçı isteyen oyuncumuz yoktu. Hepsi korkak oynadı.

Hakan bu takımın tarihindeki en balon oyuncu. 10 numarada oynayan adam bu kadar korkak ve saklanarak oynamaz. İrfan on dakikada ondan daha çok katkı verdi. Cengiz, Kenan ve Halil'de Burak abilerinin korkusundan şut çekemediler. Ayağına topu alan direkt Burak'ı aradı.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Sözlerimin arkasındayım potansiyel var takımda ama olmuyor bildiğin İngiltere 2004 takımı,herkes kendi takımda yıldız ama ülkesi için oynadığında sanki başka birisi oluyor gözlerim kanadı izlerken o kadar berbat oynadılar.

Neyse yine katılmaları bile ayrı bir başarı artık umarım en azından bir gol atabilirler.

• Beğendim

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Yav bu adamların hepsi şutör. İyi şut çekebilen futbolcular ve uzaktan neredeyse her maç gollerimiz oluyordu. Bu maçlarda nedense araya kaçırmaya yönelik çalıştılar ve şut çekme olayı denenmedi.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Yav bu adamların hepsi şutör. İyi şut çekebilen futbolcular ve uzaktan neredeyse her maç gollerimiz oluyordu. Bu maçlarda nedense araya kaçırmaya yönelik çalıştılar ve şut çekme olayı denenmedi.
İleride bir tane canavar şut çekecek olanların gözünün içine bakıyor da ondan. Adamlar bana kızar korkusundan kaleye bile bakmadan direkt ona pas atıyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tüm oyuncular döküldü sahada iki maçtır. Bu rezalet Şenol Güneş'e yazar.
Şenol Güneş elbette sorumlu ancak bu takım her şeye rağmen bu kadar nasıl kötü olabiliyor. Kimse pas bile atamıyor. Hakan Ozan bu adamlar ne olursa olsun bu kadar kötü olamaz. Hiç pas atamıyorlar.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Bir an için turnuvaya veda ettik sandım ama en iyi 4 3. olanın devam ettiğini unutmuşum ama bu oyunla son maçı da kazanamayız.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060
Spiker sadece bende mi spoiler veriyor? :A Topa vurmadan sonucu öğreniyorum. :A
İzleyen herkeste aynı sorun yaşanmıştır. :A Kornerde kaleci Ward kurtarıyor son anda savunma diyor.Emeklilik yaşı gelip geçmesine rağmen hâlâ maç anlatmaya devam eden Levent Özçelik'e hâlâ anlattıranlarda kabahat.:A Spiker transfer etmek suç mu?

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İzleyen herkeste aynı sorun yaşanmıştır. :A Kornerde kaleci Ward kurtarıyor son anda savunma diyor.Emeklilik yaşı gelip geçmesine rağmen hâlâ maç anlatmaya devam eden Levent Özçelik'e hâlâ anlattıranlarda kabahat.:A Spiker transfer etmek suç mu?
Gelecek yıla kadar spikerlerin yenilenmesi gerekiyor gerçekten. Erken söylemesi bir yana rastgele olay uyduruyor gerçekten. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060
Gelecek yıla kadar spikerlerin yenilenmesi gerekiyor gerçekten. Erken söylemesi bir yana rastgele olay uyduruyor gerçekten. :A
Yenilenmeyi unut öyle bir şey söz konusu dahi olamaz ama şunu yapabilirlerdi.Euro 2008 de (ilk ve tek bir Avrupa Şampiyonası özel bir kanalda (Atv)yayınlanmıştı) transfer ettilerse burada da aynı şey olabilirdi.S Sport spikerleri veyahut en iyi ihtimal şu maça Ercan Taner bile mis gibi giderdi.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: bazinga

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
54177-1583153515.jpg

Ahı var.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Eve, şu an canlı yayınlanmakta yanında da ev sevdiğim yorumcu Mehmet Demirkol ile birlikte.
Konuşma sırası Emre Özcan'a geçsin diye saniyeleri sayıyorum ben. Keşke Orkun Çolakoğlu'nu verseler Emre Özcan'ın yanına ama veremezler.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam