Türkiye 4 - 2 Hollanda | 2022 Dünya Kupası Elemeleri - 1.Maç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
6057b2c8ae298b1ec5046452.jpg

2022 Dünya Kupası Elemelerinde A Milli Takımımız G grubundaki ilk maçına Hollanda karşısında çıkıyor.

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak mücadele saat 20.00 başlayacak. Mücadele TRT1'den canlı olarak yayınlanacak.

Maça dair yorumlarınızı bu konu altından yazabilirsiniz. Başarılar Türkiye!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Umarım kazanırız dünya kupasını artık dünya gözüyle görelim.
umarim ama rakip zor.
Kapismayi unuttuk :A Ben bizim saat ile hesap ettim ama sonra evdekiler 6'da mac var deyince geldi aklima :A artik baska sefere kapisiriz :A Acilis benden oldu o genel yorum konusunu acan biri olarak iyi oldu :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
umarim ama rakip zor.
Kapismayi unuttuk :A Ben bizim saat ile hesap ettim ama sonra evdekiler 6'da mac var deyince geldi aklima :A artik baska sefere kapisiriz :A Acilis benden oldu o genel yorum konusunu acan biri olarak iyi oldu :A
PC’ye giresim yoktu pek zaten kafam dalgın sana da dedim yoksa bizden de kaçmazdı vaktini unutmak ama işte malum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Şehirdeki Şenol Güneş'in arkadaşı olan büyüklerimden duyduğuma göre hoca bu turnuvayı her şeyden çok önemsiyormuş. O yüzden van Dijk'ı ve Koeman'ı olmayan Hollanda'ya bir sürpriz yapabiliriz. Yusuf ve Burak ikilisi gününde olursa maçı alabiliriz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Umarım Uğurcan ve Yusuf çok iyi performans sergileyip takımın galip gelmesine katkı sağlarlar. Hak ederek bu seviyeye gelmiş olmalarına rağmen maalesef hata yapmaları için fırsat kollayan insanlar olacak. Uzun süre sonra ilk kez bir milli maçı bu kadar heyecanlı bekliyorum.

Kağıt üzerinde güzel bir kadro ama ben Ozan yerine Orkun olmasını beklerdim. Sırf pazar günü gol attı diye kaç haftadır takımında yedek olan Ozan yerine Feyenoord'un kilit adamlarından olan ve muhtemelen sezon sonunda yüksek bir ücretle transfer olacak Orkun tercih edilebilirdi.

Kendisini gram sevmem ve futbolcu olduğundan şüpheli olduğum Kenan Karaman bugün maçın adamı olacaktır.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fena kadro değil, 70'ten sonra ihtiyaç hâlinde Caner Erkin oyuna girebilir. Umutluyuz, umudumuzu boşa çıkarmayın.
Kenan Karaman yerine Türüç daha iyi olabilirdi sanki.
------

Umarım Uğurcan ve Yusuf çok iyi performans sergileyip takımın galip gelmesine katkı sağlarlar. Hak ederek bu seviyeye gelmiş olmalarına rağmen maalesef hata yapmaları için fırsat kollayan insanlar olacak. Uzun süre sonra ilk kez bir milli maçı bu kadar heyecanlı bekliyorum.

Kağıt üzerinde güzel bir kadro ama ben Ozan yerine Orkun olmasını beklerdim. Sırf pazar günü gol attı diye kaç haftadır takımında yedek olan Ozan yerine Feyenoord'un kilit adamlarından olan ve muhtemelen sezon sonunda yüksek bir ücretle transfer olacak Orkun tercih edilebilirdi.

Kendisini gram sevmem ve futbolcu olduğundan şüpheli olduğum Kenan Karaman bugün maçın adamı olacaktır.
Ozan son hafta gol attığı için değil Şenol Güneş geldiğinden beri Milli Takım'ın en istikrarlı ve en etkili oyuncularından biri olduğu için ilk 11'de.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,274
Puanı
1,060

Ozan ile Şenol Güneş arasında farklı bir ilişki var. Ozan'ın yetişmesini sağlayan Bursaspor'da Şenol Güneş'tir ve Ozan Şenol Hoca ile birlikte daha iyi bir Ozan oluyor. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Şu Olimpiyat Stadı'nın zemini ve çekim acısı süper olmuş. Madem bunu yapabiliyorsunuz niye ligdeki takımlar kuru cayır üstünde can çekişiyor?

Ozan ile Şenol Güneş arasında farklı bir ilişki var. Ozan'ın yetişmesini sağlayan Bursaspor'da Şenol Güneş'tir ve Ozan Şenol Hoca ile birlikte daha iyi bir Ozan oluyor. :)
Ya normalde Orkun'un tek kötü yanı Bursa'da Şenol ile çalışmaması diyecektim de tepki çeker diye yazmadım. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,274
Puanı
1,060
Çok acayip bir gol oldu. Top, Burak'ın sağ ayağında iken soluyla vurdu ve gol oldu. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
maç hiç heyecanlı değil. Çok ruhsuz oynuyorlar

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
TRT spikeri önündeki kağıttan random sallıyor isimleri. Henüz iki tane futbolcuyu falan doğru tahmin etti.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD