Güncel Ülke Puanı Sıralaması | Futbol ⚽💹

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Birbirimizle didişmememiz lazım derken bile ardından bizi suçlayarak didişmeyi devam ettiriyorsun yalnız :A Bir takımın değil ülke futbolunun sorunu bu gelinen durum :D
Bu Fenerbahçeyle uğraşmasından hem Bein sportun hem TFF nin

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Birbirimizle didişmememiz lazım derken bile ardından bizi suçlayarak didişmeyi devam ettiriyorsun yalnız :A Bir takımın değil ülke futbolunun sorunu bu gelinen durum :D
IMG_1644.jpg

Bunun sorumlusu da mı biziz? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne alaka ? Daha berrak anlat. :A
Ülkenin genel futbol seviyesi takımların da seviyesini belirler. Eskiden ülke olarak daha iyi durumdayken biz de daha başarılıydık, siz de öyle. Son gelinen noktada bütün takımlar birbirinden beter :D Siz daha iyi olsaydınız giderdiniz Avrupa'ya zaten, demek ki iyi değilsiniz ki Avrupa'ya gidemiyorsunuz bile :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ülkenin genel futbol seviyesi takımların da seviyesini belirler. Eskiden ülke olarak daha iyi durumdayken biz de daha başarılıydık, siz de öyle. Son gelinen noktada bütün takımlar birbirinden beter :D Siz daha iyi olsaydınız giderdiniz Avrupa'ya zaten, demek ki iyi değilsiniz ki Avrupa'ya gidemiyorsunuz bile :A
Eskiden Avrupa'da rezil olma korkusu vardı takımlarda. Şimdi öyle bir şey kalmadı çok şükür, herkes köy takımlarına elenip usul usul dönüyor. :A Bizim olmamamız da bunda etken. Biz ezkaza başarılı olsak sizi de baskı altına alacağız da biz katılmayı bile beceremediğimiz için... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Eskiden Avrupa'da rezil olma korkusu vardı takımlarda. Şimdi öyle bir şey kalmadı çok şükür, herkes köy takımlarına elenip usul usul dönüyor. :A Bizim olmamamız da bunda etken. Biz ezkaza başarılı olsak sizi de baskı altına alacağız da biz katılmayı bile beceremediğimiz için... :A
Kim daha fazla rezil olur , onun peşindeyiz... :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
İlk 11 sıra direkt katılacağını düşünürsek, sıralama çok kötü. Bütün takımlarımız iyi olmalı ki, sıralama yükselsin.
Özellikle UACL liginde full çekmeliyiz. Üçüncü organizasyon puan toplamamız için büyük bir nimet.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Takım olmak bakımından Sivasspor bir tık daha iyi olsa da, kadro anlamında Trabzonspor daha iyi bence. :D
Sivas o sezon kısıtlı kadrosuna rağmen iyi mücadele etti.Yanılmıyorsam son maçında Villarreal deplasmanına Covid 19 sebebiyle 14 kişi çıkabilmişlerdi.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sivas o sezon kısıtlı kadrosuna rağmen iyi mücadele etti.Yanılmıyorsam son maçında Villarreal deplasmanına Covid 19 sebebiyle 14 kişi çıkabilmişlerdi.
Villarreal ile Sivasspor'u birbirine benzetiyorum, ikisi de kısıtlı imkanlara rağmen iyi işler yapıyor. Tabii İspanya'nın kısıtlı imkanı yine yüksek oluyor ayrı konu. Zamanında daha da kısıtlıydı imkanları. Sivasspor da yine kısıtlı imkanlar devam ediyor. Türk futbolunun genel tablosu. Takım olmayı başarırsan eğer, bir şeyleri yapabiliyorsun.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim