'Tövbeler Olsun'un Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak? Dizide Kim Kimdir? | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in yeni dizisi 'Tövbeler Olsun'un tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı belli oldu ve karakterlerin detayları yayınlandı!

Yönetmenliği Serdar Akar'ın, yapımcılığını Milim Sanat'ın üstlendiği, başrollerini; Güven Kıraç, Erkan Can, Naz Çağla Irmak, Sercan Badur, İpek Tuzcuoğlu ve Çiçek Dilligil'in paylaştığı yapımın tekrarları pazar 22.30, pazartesi 20.00, salı 22.00, çarşamba 22.35 ve perşembe 23.15'te ekrana gelecek.

'Tövbeler Olsun' ilk bölümüyle Pazar 20.00'de TRT 1'de başlıyor!

3821b535-6d2b-4c5c-abc8-c5088b847d0d.jpg

Güven Kıraç - Namzet Horanta
Kırlaşmış, dökülmüş saçları, ince bıyığı, tombul göbeği ve parlak gözleriyle tam bir kocamış kurt. Kayserili iş adamı. Horanta Holding’in patronu, Merhum Ayşe’nin cimri eşi, Sinan, Nazmiye ve Buğra’nın babası, ikinci eşi Latife’nin zengin kocası… Horanta Holding’in sahibi, varlıklı ama pinti ve cimri olan Namzet Horanta, parayı iyice sıktığı için eşi ve çocukları rahat bir hayat süre - mediklerinden bunalırlar. Tabi hayat böyle darboğazda gitmez diyerek her biri kendince Namzet’ten para tırtıklamanın yolunu bulmuştur. Holdingini büyütmek ve lig atlamak için daha büyük bir servetin peşinden koştuğu sırada geçirdiği bir kaza sonucu “tövbeler olsun” diyen Namzet, bundan sonra başta ailesini, eski ortağı Osman’ı ve tüm sırtına basıp, zarar verdiği insanlardan af dilemenin yollarını arayacaktır. Tabi bu hiç de kolay olmayacaktır

4a208278-2858-4c45-82e9-d81a8e9cc46a.jpg

Erkan Can - Osman Necipli
Naif, babacan, aileci ve işinde mahir bir takı tasarımcısı olan Osman, şimdilerde Beykoz’da bir kuyumcu dükkanı işletip ailesinin geçimini sağlamaktadır. İstanbul’a bir iki kuşak önce gelip yerleşmişlerdir. Yine Beykoz’da bahçeli, mütevazı evinde eşi Hülya ve kızı Aylin’le huzurlu bir hayat sürer. Namzet’le birlikte fiziksel olarak büyümüş fakat ortak olsa da ticari olarak birlikte büyüyememişlerdir. Namzet’in babası Ziya Horanta ikisinin de ustasıdır. Fakat Ziya Usta, Osman’ı Namzet’ten bir adım daha başarılı bulduğu için tasarım hususundaki icazeti Osman’a vermiştir. Namzet, yaptıkları bir sonrası Osman’a kazığını atmış ve hem maddi hem de manevi olarak Osman’a en ağır darbeyi vurmuştur. Namzet’in hayatında açtığı bu ağır hasar sonucu Osman Necipoğlu, mahalle kuyumcusu olarak çalışmaya devam eder. Dürüst, mert, iyi niyetli bir aile babası olsa da Namzet söz konusu olunca hırsına engel olamaz. Bu da onun zayıf noktasıdır. Hakkını helal etmez ve kısasa kısas deyip kendisi gibi itibarı, şerefi sıfırlandığını görmek için kıyasıya mücadele eder. Namzet’in gerçek yüzünü cümle aleme göstermek için and içmiştir.

91131657-401a-4fd6-bda6-7f758f010e86.jpg

Naz Çağla Irmak - Aylin Necipli
Osman ve Hülya’nın biricik kızları, güzeller güzeli Aylin, aklı başında, hedefleri olan psikoloji bölümü son sınıfta okuyan başarılı ve ailesine düşkün bir kızdır. Babasını çok seven Aylin, babasını üzen Namzet Horanta hikayesiyle büyüyüp içten içe bilenmiştir. Tabi kim olduğunu, ne iş yaptığını netten bakıp bilse de aşık olup büyük hayaller kurduğu Buğra’nın babası olduğunu bilmez. Çünkü Buğra soyadını, kendi aile hikayesini farklı anlatıp, ustaca saklamıştır. İlerleyen zamanlarda bu durumu öğrenince babama yaklaşıp yeniden zarar vermek için mi bana aşık oldun diyerek Buğra’dan uzaklaşmak istese de kader bir şekilde ağlarını örecektir.

59ff3427-6797-4a1e-916f-602aa97647d6.jpg

Sercan Badur - Buğra Yazgan

Yakışıklı, bakımlı, anı yaşayan Buğra özel üniversitede makine mühendisliğine girmiş fakat okumamıştır. Buğra, Latife ile Namzet’in öz çocuklarıdır. Okuyorum diyerek babasından her dönem yüklü para almaktadır. Osman’ın kızı Aylin’le aşk yaşar. Bu yüzden Aylin’in okuduğu üniversiteye yakın takılır. Aylin ailesini, babasını, işini vs sordukça mecburen yalan söyleyip kaçar çünkü Aylin’e, kendisinin babasının düşmanı Namzet’in oğlu olduğunu söyleyememiştir. Bu durumu açıklamak için uygun bir zamanı kollarken ummadık biçimde acı gerçekle yüzleşir

472272fc-20c8-487a-be57-4f44e822f619.jpg

İpek Tuzcuğlu - Latife Horanta
Kurnaz, tuttuğunu koparan, kızıl saçlı, ağırlığı olan güzelliği, oturaklı tavrı ve aile içindeki diplomatik kararlarıyla dikkat çeken Latife, Namzet’le 25 yıllık evlidir. Latife’nin bir oğlu vardır. O da ailenin en küçüğü Buğra… Sinan ve Nazmiye ise Namzet’in eski eşinden olma üvey evlatlarıdır. Zengin kocaya vardım, rahatını süreyim diye düşünüp hareket eder. Eski şaşaalı günlerine özlem duyar. Bu hayatı yaşamak için Namzet’in de pintilik damarına basmadan bir yolunu bulup bu özlemini giderir. Fizik tedavi, sağlık sorunu diye eşinden para alıp rahatça alışveriş yapar. Namzet’in eski eşinden olma kızı Nazmiye, Latife’yi hep babamla parası için evlendi diye görüp kendisinden pek hoşlanmasa da üvey çocuklarına da iyi bakmış fakat kendi oğlunu da kayırmadan edememiştir. Bu kayırma halen devam etmektedir. Nazmiye de beni bir türlü kabullenemedi evlense de kurtulsam artık diye düşünür

7419ccde-c566-4170-bd16-2150efd3342a.jpg

Çiçek Dilligil - Hülya Necipli
Anaç bir kişiliği olan Hülya, Osman’ın eşi ve bu hayattaki en büyük destekçisidir. Osman’ı sevse de, Namzet takıntısını yenememesine sinir olur. Kızı Aylin’in bir çocukla görüştüğünü bilir ve kim olduğunu öğrenmek için kızını sıkıştırır.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İzlemeyeceğim belki ilk bölümüne bakarım. Kalk Gidelim çok daha iyi bence.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kalk Gidelim'de izleyiciyi çekecek bir şey görmüyorum ben. Ufuk Özkan'ın harcandığı bir proje. :( Fragmanlar benim de beklediğim gibi değil, ama mutlaka izleyeceğim. :A
Kalk Gidelim ilk bölümleri gayet iyiydi. Açıkçası ben de Ufuk Özkan'ı daha iyi projelerde görmek isterim. Sevdiğim bir oyuncu.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kalk Gidelim ilk bölümleri gayet iyiydi. Açıkçası ben de Ufuk Özkan'ı daha iyi projelerde görmek isterim. Sevdiğim bir oyuncu.

Ufuk Özkan'ın oynadığı çoğu işi izledim. İçlerinde en kötüsü bu ve Aile İşi. :( Hayat Bazen Tatlıdır'da, Geniş Aile'de, ZKFO'da çok başarılıydı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ve artık TRTde kalmasın durum komedisi güzel olabilir. Onun dışında artık aile komedisi pek görmek istemiyorum. Benim Annem Bir Melek'te oynamıştı.

TRT'den başka bir kanalda güzel bir rol bulamaz bence. :A TRT dizileri ve programları ile özdeşleşti.

BABM'de ne ara oynadı? :eek:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Güven Kıraç ve Erkan Can için internetten bakarım. Master Chef var.