Tövbeler Olsun - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eğlenceliye benziyor. Bence de Kalk Gidelim'in yerine gelirse çok güzel olur izlerim.

İkinci tanıtım da her şey belli olur aslında. :A

Kalk Gidelim'in yerine gelirse izleyemem ben. :F Daha doğrusu hangi güne gelirse gelsin, izleyemem.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gayet eğlenceli ve güzel bir tanıtım olmuş. İzlemeyeceğim diziyi lakin tutacağını düşünüyorum. TRT1'e yakışıyor böyle diziler. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
AWO_szD8_400x400.jpg

İki ailenin hikayesini ekrana taşıyacak olan ve yakında TRT 1'de izleyicisi ile buluşacak 'Tövbeler Olsun' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın ot!urduğu, yapımcılığını Mustafa Fener'in üstlendiği, başrollerinde; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

'Tövbeler Olsun' yakında TRT 1'de!

Eğlenceli bir tanıtım olmuş. Bu dizinin Kalk Gidelim’in yerine geleceğini düşünüyorum.
Kalk Gidelim arada da vermedi harbi bitecek herhalde ama TRT'nin günü var.
Eğlenceli bir dizi olacak gibi ay Sercanım badurum varmışş Çağlaa varr izlerim ben bunu
Saydığın dizilerin çoğunun çekimleri bile başlamadı henüz ve TRT hepsini aynı anda yayına sürmeyecektir ve aralarında tutumayanlar da olacaktır. :)

Kalk Gidelim'e gelirsek, kanal bitirmeyi düşünüyor bence ama reytingleri ile halen kanalın en çok izlenen dizisi. O yüzden geri adım atabilirler. :)
Eğlenceliye benziyor. Bence de Kalk Gidelim'in yerine gelirse çok güzel olur izlerim.
Güllerin Savaşı'nda tanımıştım bende.
Gayet eğlenceli ve güzel bir tanıtım olmuş. İzlemeyeceğim diziyi lakin tutacağını düşünüyorum. TRT1'e yakışıyor böyle diziler. :X
Yeni fragman: