Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
to2temmuz.jpg

TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi 'Tövbeler Olsun' bu akşam yayın hayatına merhaba diyor!

Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu, yapımcılığını Mustafa Fener'in üstlendiği dizinin başrollerinde; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur gibi başarılı isimler yer alıyor.

Merakla beklenen 'Tövbeler Olsun' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TRT 1'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

• Harika
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
to2temmuz.jpg

TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi 'Tövbeler Olsun' bu akşam yayın hayatına merhaba diyor!

Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu, yapımcılığını Mustafa Fener'in üstlendiği dizinin başrollerinde; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur gibi başarılı isimler yer alıyor.

Merakla beklenen 'Tövbeler Olsun' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TRT 1'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!
Komedi yapmak zordur bence bu ülke de en iyi komediyi Gülse Birsel yapıyor jet sosyete hariç

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
İlk bölümü i zledim çok eğlenceli ve duygusallığı olan bir diziydi oyunculuklar harikaydı konuyu sevdim umarım yarın iyi ratingler alır

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim. :)

Senaryo fena değil, TRT standartına uygun bir dizi olmuş ama replikler çokta iyi değildi. Klasik bir aile dizisi olmuş. Pazar günleri için TRT'yi memnun edecek oranlar alacaktır. :)

Replikler bir Geniş Aile, Leyla ile Mecnun havasında değil ama bir Çocuklar Duymasın ayarında denebilir. :D