Netflix Sweet Home - Dizi Yorumları

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
AAAABb0ieGrYbV4M5oeLvHGugjPjUgzxp4qmYxHgj-xYGwE8LlMDgS6bK7xdeXPlGgx9Jpy1ZXua8ZEywwsvQJfQNx3gtJ...jpg

Sweet Home

Tür:
Aksiyon, Gerilim, Fantastik/Bilimkurgu
Süre: 10 Bölüm- 55 dk.

Yönetmen:Lee Eung-Bok
Senaryo: Kim Kan-Bi (webtoon), Hwang Young-Chan (webtoon), Heung So-Ri, Kim Hyung-Min, Park So-Ri

Oyuncular:
Song Kang
Lee Jin-Wook
Lee Si-Young
Lee Do-Hyun
Kim Nam-Hee / Jung Jae-Hun
Go Min-Si
Park Gyu-Young
Ko Yoon-Jung
Kim Kap-Soo / An Gil-Seob
Kim Sang-Ho

Fragman:

Dizinin Konusu
Dizi, izole edilmiş bir alanda, canavarlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönmektedir.

Not:

1 –
Dizi, Kim Kan-Bi ve Hwang Young-Chan tarafından kaleme alınan "Sweet Home" adlı popüler bir webtoondan uyarlamadır.

Dizi ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.​

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Tamamdır,bekliyorum. İyi Seyirler.
Evet diziyi şimdi bitirdim. Önerdiğin kadar varmış. Türkiye'de bu kadar çok uzak doğu hayranı olmasına rağmen bu diziye şans vermemelerine şaşırdım. Dizi baya iyi kurgulanmış. Özellikle burun kanaması detayı beni irkitti. Malum olaya fobim var da. 😂 bunun yanında kafasının yarısı olmayan eleman da diğer çeşitlere nazaran nefesimi tutmamı sağladı. Öneririm herkese. Bölüm sayısı ve bölüm süresi gayet makul bence.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Evet diziyi şimdi bitirdim. Önerdiğin kadar varmış. Türkiye'de bu kadar çok uzak doğu hayranı olmasına rağmen bu diziye şans vermemelerine şaşırdım. Dizi baya iyi kurgulanmış. Özellikle burun kanaması detayı beni irkitti. Malum olaya fobim var da. 😂 bunun yanında kafasının yarısı olmayan eleman da diğer çeşitlere nazaran nefesimi tutmamı sağladı. Öneririm herkese. Bölüm sayısı ve bölüm süresi gayet makul bence.
Beğenmene sevindim.
İzleyenler vardır ama forumda denk gelmediği kesin.

Geçen bana en çok etikilendiğin sahneyi sordun,düşündüm düşündüm....halen düşünmeye devam ediyorum.
Dizideki tek sıkıntı yan karakterlerin basitliği onun dışında görsel keyfi yüksek.

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Beğenmene sevindim.
İzleyenler vardır ama forumda denk gelmediği kesin.

Geçen bana en çok etikilendiğin sahneyi sordun,düşündüm düşündüm....halen düşünmeye devam ediyorum.
Dizideki tek sıkıntı yan karakterlerin basitliği onun dışında görsel keyfi yüksek.

en etkili sahnenin çocuk yuvası müdüresinin kızını kurtarmak için apartmandan çıkan askerin kızın elini tutacakken birden kızın omuzundan bir uvzun çıkarak askeri öldürmesi diyebilirim. Ben kızın canavar olduğunu sanmıştım taki 2. Bölümdeki dili uzun canavar olduğunu anladığım an bir şok yaşadım.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch