Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Survivorallstarlogotr.jpg

'Survivor' gelecek sezon 'All Star' olacak!

Yapımcılığını ve ana sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, ekranların en çok izlenilen yarışma programlarından biri olan 'Survivor'da gelecek yıl yeni bir değişiklik olmazsa 'All Star' olacağı öğrenildi.

Öte yandan, bugün 'Survivor Panorama'ya katılan Acun Ilıcalı teklif götüreceği muhtemel isimleri açıkladı. İsimlerin arasında Anıl Berk Baki, Ogeday Girişken, Sercan Yıldırım, Berkan Karabulut, Evrim Keklik, Elif Gören, Seda Ocak, Sude Burcu yer alıyor.

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
İzlenmiyor diye iki de bir All Star yapıyor suyunu çıkardı artık. Yine izlenmeyecektir.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Türkiye-Yunanistan denediler izlenmedi, bunu deneyecekler bu da izlenmeyecek. Geçen sene program boşluktan uçtu ama artık 1 günde 10+ alan mutlaka 1 hatta 2 dizi bile oluyor, bunu kim izlesin. Bu arada Turabi 2 sene üst üste yarışıncs bunlsrın da olasılığı var da Sercan, Berkan ve Evrim kabul eder mi emin değilim. Neyse bol başarısızlıklar.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ogeday Girişken en sevdiğim yarışmacılardan, kabul ederse güzel performanslar izleyeceğimize eminim

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Semih Öztürk ve Mert Öcal'a da teklif etti geçtiğimiz haftalarda Acun. Ama bugün nedense Panorama'da saçma bir şekilde Mert gelsin mi diye seyircimize soralım dedi, bence saygısızca bir davranıştı.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Semih Öztürk ve Mert Öcal'a da teklif etti geçtiğimiz haftalarda Acun. Ama bugün nedense Panorama'da saçma bir şekilde Mert gelsin mi diye seyircimize soralım dedi, bence saygısızca bir davranıştı.
Semih Öztürk'e teklif ettiğini bilmiyorum, ama yarışta olması gereken isimlerden.

Mert Öcal olayı da dediğin gibi saygısızcaydı, niye öyle bir şey yaptı anlamadım.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım Şampiyon Barış Murat Yağcı ve Karadeniz Fırtınası Nagihan Karadere olmaz da, izlemek zorunda kalmayız...

2023'te yapabilirdi All Star'ı Acun. :A Biraz erken olmuş gibi.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Umarım Şampiyon Barış Murat Yağcı ve Karadeniz Fırtınası Nagihan Karadere olmaz da, izlemek zorunda kalmayız...

2023'te yapabilirdi All Star'ı Acun. :A Biraz erken olmuş gibi.
Sanırım sadece bir kez yarışanlar olacakmış. Nagihan olmaz o durumda. Barış ve Cemal Can ilk teklif götüreceği isimlerdir her ne kadar o programda bahsetmediyse de :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanırım sadece bir kez yarışanlar olacakmış. Nagihan olmaz o durumda. Barış ve Cemal Can ilk teklif götüreceği isimlerdir her ne kadar o programda bahsetmediyse de :A
Bir kez yarışanlar olacaksa son senelerde gidenleri almasınlar. :A Eskileri alsınlar biraz.

Cemal'i bilmem ama Barış'a teklif giderse kabul eder sanırım. :( Adem gibi ikinci senesinde de hak ettiği şampyonluğu alır. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Sen varsan izlerim yani en azından bu seneden daha erken olur :A bu sene yoktun daha başlamadım ama yakında uzaktan izleme ile başlarım gibi. Favorimi yeni yeni belirledim :A
Evrim iyi ama Sude? Anımsayamadım bile kim :A sima tanıdık ama yarışmada öyle iz bırakmamışki aklıma bile gelmedi Google'dan bakınca:A
Yarışmacılarda çok ilgimi çeken olmadı :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir kez yarışanlar olacaksa son senelerde gidenleri almasınlar. :A Eskileri alsınlar biraz.

Cemal'i bilmem ama Barış'a teklif giderse kabul eder sanırım. :( Adem gibi ikinci senesinde de hak ettiği şampyonluğu alır. :Z
Eskiden yarışanların iyileri All Star'da yarıştı ama o yüzden oralardan bulması zor. Ağırlıklı olarak son seneler olur :A

Nisa gitmez herhalde, kendi gitmediği gibi Barış'ı da salmazsa o şekilde katılmamış olur seninki :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eskiden yarışanların iyileri All Star'da yarıştı ama o yüzden oralardan bulması zor. Ağırlıklı olarak son seneler olur :A

Nisa gitmez herhalde, kendi gitmediği gibi Barış'ı da salmazsa o şekilde katılmamış olur seninki :A
Sercan gibi birinin olacağı yerde Nisa'nın işi olmaz. Ama dediğin gibi Nisa göndermez. :A Bende böylelikle izlemekten kurtulurum. :Z

Semih Öztürk de olmaz umarım. :A Ama katılmasını isterim onun. :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen varsan izlerim yani en azından bu seneden daha erken olur :A bu sene yoktun daha başlamadım ama yakında uzaktan izleme ile başlarım gibi. Favorimi yeni yeni belirledim :A
Evrim iyi ama Sude? Anımsayamadım bile kim :A sima tanıdık ama yarışmada öyle iz bırakmamışki aklıma bile gelmedi Google'dan bakınca:A
Yarışmacılarda çok ilgimi çeken olmadı :A
Yarışma bitecek artık daha yeni mi başlıyorsun izlemeye :A Bunu boşver seneye en baştan itibaren All Star izleriz :A

Türkiye-Yunanistan senesinde yarışmış Sude. Onu ben izlememiştim zaten. Ama güzel kızmış, favorilerimden olur kesin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Yarışma bitecek artık daha yeni mi başlıyorsun izlemeye :A Bunu boşver seneye en baştan itibaren All Star izleriz :A

Türkiye-Yunanistan senesinde yarışmış Sude. Onu ben izlememiştim zaten. Ama güzel kızmış, favorilerimden olur kesin :A
Ben izledim ama onu. Hikmet'in olduğu sene ve pek aklıma gelmiyor. Kaosçu bir yanı vardı sanki :A

Artık bu sene yarışmacılar azaldı ve bitmeye az kaldı. Son 1 ay kala bakarım :A arada kısa kısa videolara bakıyorum :A Salı günü hariç TV izlemiyorum, oyüzden fırsat var ama daha sarmadı tam :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sercan gibi birinin olacağı yerde Nisa'nın işi olmaz. Ama dediğin gibi Nisa göndermez. :A Bende böylelikle izlemekten kurtulurum. :Z

Semih Öztürk de olmaz umarım. :A Ama katılmasını isterim onun. :F
Teklif götüreceğim kişiler demiş. Daha kesinlik yok herhalde. Semih ortalığı iyi karıştırır, renk katar :A Kütük dostum da onun için izler kesin :A @Maskeli Fedai

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Teklif götüreceğim kişiler demiş. Daha kesinlik yok herhalde. Semih ortalığı iyi karıştırır, renk katar :A Kütük dostum da onun için izler kesin :A @Maskeli Fedai
Semih Öztürk ve ameliyatlarını izlemek keyif verir. :A Adam yorumculuğu bırakıp gitsin tekrar yarışsın. :Z

En sevdiğim sahnesini de bırakayım. :A

• Güldürdün