Survivor'da Şok! Turabi, Diskalifiye mi Oluyor?

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ekranda uyarı arkada gelecek haftanın senaryosu verilir. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Turabi iki kere şampiyon olunca havalara girdi, eskiden samimiydi. O gün geçip parkuru falan söktü, artist. :A

Diskalifye oluyor. :A

Cidden inanıyor musun Turabi'nin kontrolsüz yaptığını. Acun her zaman kontrol ediyor. Direktif veriyor.

All Starda da bu hareketleri yaptı. Adam kum torbalarını birleştirip şey yaptı daha ne yapsın. Orada omuz attı diye bir şey olmaz. Zaten Anıl sonr tepki gösteriyor onun yüzünden olay büyüyor. Bozok daha beterini yaptı bi şey olmadı ki adada problem yok. Adada problem olacağını düşününce diskalifiye olunuyor. Yine oyun heyecanı ile yapıldı falan der ne diyecek:F @eskici

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Cidden inanıyor musun Turabi'nin kontrolsüz yaptığını. Acun her zaman kontrol ediyor. Direktif veriyor.

All Starda da bu hareketleri yaptı. Adam kum torbalarını birleştirip şey yaptı daha ne yapsın. Orada omuz attı diye bir şey olmaz. Zaten Anıl sonr tepki gösteriyor onun yüzünden olay büyüyor. Bozok daha beterini yaptı bi şey olmadı ki adada problem yok. Adada problem olacağını düşününce diskalifiye olunuyor. Yine oyun heyecanı ile yapıldı falan der ne diyecek:F @eskici
Bence ciddi uyarı yapacak, diskalifiye olmaz zaten. Der son kez uyarıyoruz, bir daha olursa eleneceksin diye. Tabi yine elenmez ama klasik Turabi-Acun ilişkisi olacak. :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Daha şampiyon olacak 3.kez :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bence yollasınlar artık, sıktı Turabi. :A Şampiyon olmayacak bu sezon zaten, boş yere yemekleri yiyip coconatları bitirmesin. :A
SMS'ler de alındı zaten, oradan gelir elde etti. Görevin sona erdi deyip gönderse artık ama neredee, son ana kadar sevenlerinin kanını emmesi lazım Acun'un ceplerinde kuruş kalmayana kadar SMS'e devam ettirir finallerde :A Bu arada sen de kurtuldun sonunda şu adamı savunmaktan, karşı takıma geçmek yaradı sana :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
SMS'ler de alındı zaten, oradan gelir elde etti. Görevin sona erdi deyip gönderse artık ama neredee, son ana kadar sevenlerinin kanını emmesi lazım Acun'un ceplerinde kuruş kalmayana kadar SMS'e devam ettirir finallerde :A Bu arada sen de kurtuldun sonunda şu adamı savunmaktan, karşı takıma geçmek yaradı sana :A
Turabi'nin eskisi kadar kitlesi yok ki zaten, bizim Türk halkı 2 kere şampiyon olan birini asla şampiyon yapmaz. Zaten Cumali gittikten sonra 30 oyuna çıktıysa 5 tane kazanmıştır. :A Ben zaten fazla sevmiyordum, sırf Gönüllü diye tuttum 2014'te. 2015'te Merve'yi tuttum ama Turabi kazansa da üzülmem dedim. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Gönül ister ki diskalifiye olsun. :A Ama pek sanmıyorum, Acun bunu göze alamaz. O zaman nasıl alır o kadar reytingi? :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sms'de demek ki yeterli desteği görmedi Turabi Acun ön plana çıkartmak için bu hamleyi yaptı. Kısaca yine şampiyon olacak adam:F