Survivor Tarihinin En Başarılı ve Güzel Kadın Yarışmacısı: ''Damla Can''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5260523.jpg
Bu sezon performansıyla izleyiciden tam not alan Damla Can büyük bir başarıya imza attı!

Bir anket platformu kullanıcıları tarafından sorulan ve toplam 54.212 kez yanıtlanan soruların sonuçlarını analiz ederek Türkiye’nin Survivor ile ilgili bakış açısını ortaya serdi. Sorulan sorulardan biri ''Survivor'ın en güzel ve en başarılı kadın yarışmacıları kim?'' sorusu oldu. Çıkan sonuçlara göre; Survivor tarihinin en başarılı ve aynı zamanda en güzel kadın yarışmacısı Damla Can birinci sırada yer aldı.

Survivor tarihinin en güzel kadın yarışmacısı sorusunda %37 ile açık ara birinci olan Damla Can'ı, 12.1 ile Serenay Aktaş, ardından %12 ile Almeda Abazi, 10.9 Berna Keklikliler, %7.4 Tuğçe Melis Demir ve %5.9 ile Fatmagül Fakı izledi.

Survivor tarihinin en başarılı kadın yarışmacısı sorusunda ise %27.9 ile birinci olan Damla Can'ı %25 ile Sema Aydemir, %19.3 Nagihan Karadere, %10.9 ile ise Merve Aydın takip etti.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Anketler hayranlık ve güzelliğe göre oylandıği için kaale almaya gerek yok.
Damla güzel ama ne Damla ne de Sema Nagihan'dan daha güçlü değil.
Istatiklerde bile Nagihan açık ara birinci. Ikisi ile mücadelelerdede açık ara önde :D
Erkeklerde yakışıklılığa, kızlarda da güzelliğe göre oy verildiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.
Burda, kim en güçlü değil, kimi güçlü görüyorlar demek daha mantıklı @MasacRE-

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Anketler hayranlık ve güzelliğe göre oylandıği için kaale almaya gerek yok.
Damla güzel ama ne Damla ne de Sema Nagihan'dan daha güçlü değil.
Istatiklerde bile Nagihan açık ara birinci. Ikisi ile mücadelelerdede açık ara önde :D
Erkeklerde yakışıklılığa, kızlarda da güzelliğe göre oy verildiğini hepimiz çok iyi biliyoruz.
Burda, kim en güçlü değil, kimi güçlü görüyorlar demek daha mantıklı @MasacRE-
Haftalardır Damla Can birinciydi, son bir ya da iki haftadır Nagihan zirveyi aldı. Damla sezon başladığından beri ilk üç içerisinden hiç çıkmadı. 9 haftadır performans ödülünü de kazanan isim. Öyle bir yazmışsın ki sadece güzelliğiyle zirvede gibi. :X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Haftalardır Damla Can birinciydi, son bir ya da iki haftadır Nagihan zirveyi aldı. Damla sezon başladığından beri ilk üç içerisinden hiç çıkmadı. 9 haftadır performans ödülünü de kazanan isim. Öyle bir yazmışsın ki sadece güzelliğiyle zirvede gibi. :X

Damla güçlü ama Nagihan kadar değil. Şuan yükselişteyse rakibi Nagihan olmadığı için.
Bak başlıkta Survivor Tarihi deniliyor. ozaman Nagihan ile rakipken 2 sene önceki Survivora bakılsın ve en çok oyun alan ve çok büyük yüzdelikle açık ara olan kişinin Nagihan olduğu belli oluyor. Tarih katıliyorsa istatikler belli ediyor.

Ben Nagihan'ı 2 sene önce hiç sevmezdim ama ozamanda en güçlü kişi diye belirttiğim yorumlarım mevcut konularda.

Güzelliğe gelince Evet çünkü güzelliğin oylamalarda artı getirdiğinin en büyük örneği Bu seneki Yağmur, eskilerden Müge ve Fatmagül. Nice nice güçlü kişileri eledi :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Damla güçlü ama Nagihan kadar değil. Şuan yükselişteyse rakibi Nagihan olmadığı için.
Bak başlıkta Survivor Tarihi deniliyor. ozaman Nagihan ile rakipken 2 sene önceki Survivora bakılsın ve en çok oyun alan ve çok büyük yüzdelikle açık ara olan kişinin Nagihan olduğu belli oluyor. Tarih katıliyorsa istatikler belli ediyor.

Ben Nagihan'ı 2 sene önce hiç sevmezdim ama ozamanda en güçlü kişi diye belirttiğim yorumlarım mevcut konularda.

Güzelliğe gelince Evet çünkü güzelliğin oylamalarda artı getirdiğinin en büyük örneği Bu seneki Yağmur, eskilerden Müge ve Fatmagül. Nice nice güçlü kişileri eledi :D
Her şey performans değil, Survivor sadece performans üzerine kurulu yarışma değil. Karakter, hareketlerle falan Survivor olur. 2016'da hem performans, hem karakteriyle önce Nagihan'ı, ardından Semih'i eleyerek yarı finale yükseldi. :X

Nagihan güçsüz değil tabi ki, ben çok başarılı buluyorum. Ama Sema değil hiçbiri. En başarılı yarışma açık ara Sema'dır benim için, karakteri de tatlı. Ama izleyiciden fazla geri dönüş alamıyor gibi. Bir Sema, iki Damla, üç Nagihan derim. Merve'nin havası söndü maalesef...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Her şey performans değil, Survivor sadece performans üzerine kurulu yarışma değil. Karakter, hareketlerle falan Survivor olur. 2016'da hem performans, hem karakteriyle önce Nagihan'ı, ardından Semih'i eleyerek yarı finale yükseldi. :X

Nagihan güçsüz değil tabi ki, ben çok başarılı buluyorum. Ama Sema değil hiçbiri. En başarılı yarışma açık ara Sema'dır benim için, karakteri de tatlı. Ama izleyiciden fazla geri dönüş alamıyor gibi. Bir Sema, iki Damla, üç Nagihan derim. Merve'nin havası söndü maalesef...

Karakter ve performans konusunda hemfikirim. Bu anket hangisi güçlü dediği için yazdım öyle. Bak sende mesela Damla değilde Sema'yı ilk sıraya koyuyorsun.

Nagihan 2 sene önce felakketti. Bir duruşu olsaydı belki şampiyon olurdu ama çok antipatikti. Ben hiç sevmiyordum onu.

Merve bu sene hayal kırıklığı oldu.
Benim sıralamamda Nagihan / Damla / Sema ve dördüncüde Birsen. Daha önceki senelerde Birsen yarışsaydı, oda bir Merve Bir Sema etkisi yaratırdı.
Nekadar güçlü olursan ol karakter etkiliyor oylamaları, bazı durumlar hariç (Turabi:A)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Karakter ve performans konusunda hemfikirim. Bu anket hangisi güçlü dediği için yazdım öyle. Bak sende mesela Damla değilde Sema'yı ilk sıraya koyuyorsun.

Nagihan 2 sene önce felakketti. Bir duruşu olsaydı belki şampiyon olurdu ama çok antipatikti. Ben hiç sevmiyordum onu.

Merve bu sene hayal kırıklığı oldu.
Benim sıralamamda Nagihan / Damla / Sema ve dördüncüde Birsen. Daha önceki senelerde Birsen yarışsaydı, oda bir Merve Bir Sema etkisi yaratırdı.
Nekadar güçlü olursan ol karakter etkiliyor oylamaları, bazı durumlar hariç (Turabi:A)
Şu an şampiyon olabilecek tek kadın yarışmacı DAMLA ama, o konuda da hemfikiriz bence. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen çatla :A 2 seneye kalmaz tüm foyası çıkar ortaya:F
Performansı zayıf olsaydı ve bu kadar sms gücü yüksek olsaydı haklıydın derdim. 9 kere performans ödülünü aldı, sezon başından beri kızlar/erkekler karışık listeden ilk üçten hiç inmedi. Şu an da 2. sırada. :X