TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Evet Kırmızılar oyun alsın diye yakında parkuru kaldırıp sadece atış yapacaklar diye düşünüyorum 😄😄

Diğerlerine katılıyorum ama Ogeday'ı şu an orda çökertecek tek bi rakip yok.

Reactions: 12.Adam
En az 8-10 farklı atış var her oyundaki atış kırmızılara bakmayabilir o yüzden kırmızılar lehine bişi değil bence hızın öneminin olmaması

Mesela Berna ve Nefise sert atarlardı bugün atamadılar şans

Ogeday bugün ersin e Bile yeniliyordu Seda ile Ogeday bence istatistik kastıklarını çok belli ettiler yasin vb. Daha oyuna çıkmamışken zayıfları seçtiler direkt

Ersin e yenilmesi rakipsiz olmadığını desteklemiyor ki. Dediğin gibi türlü türlü atış var kimi elbette zorlar. Kendisini 2017 de sevmezdim ama genel anlamda şu an performans olarak çok önde bence. İyi hazırlanmış belli. Karşı takımdan kimi seçse istatistik kasıyor olacka zaten Mustafa Kemal hariç onu zorlayacak Bi adam yok

Son düzenleme:
Yunus Emre, Özgür, m. Kemal seçmek var ersin, Sercan seçmek var ya da her oyuna yanında damla, Nefise, Seda ile çıkmakla Berna, Sahra vb. Çıkmak arasında fark var

Zaten yasin çıtlatmaya başladı Seda nın kafasına göre takımı yönlendirdiğini ya da yaman dün isyan etti 11 kere ikili çıktım 1 kere güçlü kadın yarışmacıyla eş oldum diye.büyük ihtimal sedanın en büyük destekçisi Ogeday 2022 de olduğu gibi salt performansa baktığında ben de olumlu düşünebilirim

Umarım takımlar tamamen karışmaz. Gizem - Nefise yer değiştirsin tamamdır olay bence.

Hilmicem İntepe yarışmanın resmi hesabını takibe almış. Bir sürpriz yapıp gelse keşke diyorum ama yedeklerden katılacak klasmanda biri de değil, gelmez gibi. 🥺

Hilmicem İntepe yarışmanın resmi hesabını takibe almış. Bir sürpriz yapıp gelse keşke diyorum ama yedeklerden katılacak klasmanda biri de değil, gelmez gibi. 🥺
@serhatt da yedek izleyici olarak dahil olur o zaman yarışmaya en çok yorumu yapar

------

Umarım takımlar tamamen karışmaz. Gizem - Nefise yer değiştirsin tamamdır olay bence.
Seda ağlar o zaman Nagi ve Nefise ile eşleştikçe

Turabi sevenler, Poyraz ve Ogedaya basmış Beğenmedime...

Her hareketi olay.
@xemrexxx @Dosi

https://twitter.com/x/status/1752442518573027698
Nefise tam kendine layık bir şarkı bulmuş, bir sevemedim şu kadını.

https://twitter.com/x/status/1752449101516411069

🤣🤣🤣Çok iyi

Turabi sevenler, Poyraz ve Ogedaya basmış Beğenmedime...

Ben vakur ve ağırbaşlı severim.
Kardi yi yorumlamak için @Yakamoz-Asi @12.Adam @Sherlock konuya