Sizce Şampiyon Hangi İsim Olur?

• Ayşe Yüksel

Oy: 0 0.0%
  • Hikmet Tuğsuz

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (1).jpeg

TV8'in sevilen yarışması Survivor'da büyük final tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği, Acun Ilıcalı ile Murat Ceylan'ın sunumuyla ekranlara gelen yarışmanın kazananı 30 Haziran Perşembe (150. bölüm) akşamı İstanbul'dan canlı yayınla ekrana gelecek olan büyük finalde belli olacak.

Survivor All Star 2022, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TV8'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Adem ve Batuhan hak ediyor şampiyonluğu ama Adem daha önce olduğundan Batuhan olsun. :bhr:
------
Batuhan mı? Na**han'a ne oldu? :eek: @xemrexxx
Naginin sms i yetmeyecek gibi batuşun ihtimali daha yüksek:X

Kaybeden tarafta olmam ben 👊👊
Onun için baştan beri Batuhan daha öndeydi ama belli etmiyordu. :A Nagi'yi hep 2. sıraya attı xhainxxx :A Ben asıl @BARON男爵'a şaşırdım hak edenler eleniyor, rezil sezon diye isyan edip performans tablosunun en altındaki isme oy kullanıyor. Ayrıca kalanlar içinden en fazla halka oynamaya çalışan, mağdura yatan kişi de Nisa. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu kardeşim. :A
20220621_183030.jpg

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Onun için baştan beri Batuhan daha öndeydi ama belli etmiyordu. :A Nagi'yi hep 2. sıraya attı xhainxxx :A Ben asıl @BARON男爵'a şaşırdım hak edenler eleniyor, rezil sezon diye isyan edip performans tablosunun en altındaki isme oy kullanıyor. Ayrıca kalanlar içinden en fazla halka oynamaya çalışan, mağdura yatan kişi de Nisa. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu kardeşim. :A
Ekli dosyayı görüntüle 118010
İşte ben de onu diyorum böyle rezil bir sezona kötü performans gösteren Nisa-Ayşe-Batuhan-Adem gibi bir şampiyon yakışıyor ama en altta Nisa olduğu için onu işaretledim.

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,168
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 118010

@Angelica @serhatt @MasacRE @12.Adam @BARON男爵

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
"All Star" Şampiyonu arıyorsak Nagihan yada ismini bile yazmak istemesemde Badem olabilir.

Ama Sedat Peker,Antalya ve Güreş Federasyonu Hikmeti İşaret Ediyor.

Anne ve Babalarının cep telefonlarını çalmayı becerebilirse Batu,Ayşe ve Nisa Fanları belkide süpriz olabilir.

Bu arada 1 hafta öne çekmiş... Masterchefe yatırım yaptı demek ki....