Survivor All Star'ın 4. Hafta Eleneni Belli Oldu!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
thumbnail_1427233682.jpg

TV8 ekranlarında haftanın dört günü yayın yapan ve ilgiyle izlenilen yarışma programı Survivor All Star'ın 4. hafta eleneni belli oldu!

SMS oylamasında birinci olan Hilmicem , ada konseyinde ilk eleme adayı olarak belirlenen Begüm'ün karşısına Seda'yı çıkarttı. İkili arasında en az SMS alan Seda olduğu için adaya Seda veda etti.

survivor-seda.jpg

Son düzenleme:
vay reytingi dibi boylasıca macun.ss sedacığım gitmiş artık kur kuru kulis yaparlar.ss

Şimdi Seda gidince kazandığı oyunları gösterdiler. Taner gidince neyi gösterecekler? :F

error 404 not found :F

seda komikti ya dengesiz mengesiz ama komediydi taner dururken elenen her kişi haksız elenemiştir

hasan elenirse bir daha acunun hiçbir programını 1 saniye izlemem izletmem NET

Ben Sahra veya HAsan'ı söyler ve ikisinden biri gider diye düşünmüştüm ama Seda'yı söyledi. Başta şaşırdım ama doğru kararı verdiğini düşünüyorum. Aralarında -oynayanlardan- en güçsüz o. Taner'i saymıyorum, çünkü Anıl sakatlandığı için Taner yine oynamayacak.
Seda'da bir yerde haklı. Taner oradayken onun gitmesi hata. Taner, 1,5 aydır yurtdışı tatilinde gibi takılıyor zaten. Bir an önce gitse de kurtulsak. Nasıl 1. olmuş bu??

Gitti iyi oldu ya dün ne kadar konuştu öyle sıra Taner'de :D

Forum İstatistikleri

Konular
170,772
Kullanıcılar
8,427
Son Üye
Dizi Takip