TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Survivor 2022 All-Star ampiyonu kim olur?

• Kullan覺lan toplam oy
    14
  • Anket kapat覺lm覺 .

Emre Ozansoy

Konu Edit繹r羹
Kat覺l覺m
26 Austos 2017
Reaksiyon puan覺
49,021
Puan覺
1,060
Web Sitesi
twitter.com

MasacRE

Favori ye
S羹per Lig Tahmin ampiyonu
Kat覺l覺m
5 Ocak 2012
Reaksiyon puan覺
25,936
Puan覺
1,059
Ne diyor, izlemiyorum. :A
Beni yazan herkesi g繹ndermeden elenmeyeceim demitim. O isimlerden biri de Sude'ydi diyor. imdi sadece Hikmet kald覺 diyor.

Evrim reisimden son bir ark覺 bekliyoruz. Ondan sonra elenebilir art覺k... @Maskeli Fedai @xemrexxx @Sherlock
------

Ay覺m elenmedi mutluyum.. 襤yi geceler.. @MasacRE @Sherlock @xemrexxx
Evrim'in olmad覺覺 bir potada elenmek yak覺mazd覺 ay覺ya zaten. Ay覺y覺 Evrim eleyecek :A

xemrexxx

Favori ye
Kat覺l覺m
18 Mart 2012
Reaksiyon puan覺
115,567
Puan覺
1,061
Ay覺m elenmedi mutluyum.. 襤yi geceler.. @MasacRE @Sherlock @xemrexxx

Beni yazan herkesi g繹ndermeden elenmeyeceim demitim. O isimlerden biri de Sude'ydi diyor. imdi sadece Hikmet kald覺 diyor.

Evrim reisimden son bir ark覺 bekliyoruz. Ondan sonra elenebilir art覺k... @Maskeli Fedai @xemrexxx @Sherlock
------

Evrim'in olmad覺覺 bir potada elenmek yak覺mazd覺 ay覺ya zaten. Ay覺y覺 Evrim eleyecek :A
Hikmet elenmez Maskeli melunu un uursuzluuna ramen :A tak覺mca y羹kleniyorlar adama oylar覺 topluyor u an :X

Maskeli Fedai

Favori ye
Kat覺l覺m
31 May覺s 2012
Reaksiyon puan覺
36,993
Puan覺
1,059

------

Hikmet elenmez Maskeli melunu un uursuzluuna ramen :A tak覺mca y羹kleniyorlar adama oylar覺 topluyor u an :X
Ay覺 elenmez daha eleyecei 癟ok isim var :A Evrim'i eler sultanlar覺m覺n intikam覺n覺 al覺r g羹veniyoruz..

Son d羹zenleme:

xemrexxx

Favori ye
Kat覺l覺m
18 Mart 2012
Reaksiyon puan覺
115,567
Puan覺
1,061

12.Adam

Favori ye
Kat覺l覺m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan覺
18,069
Puan覺
860

------

Evo son kez kimi y ok edecek? :A

• G羹ld羹rd羹n
Reactions: MasacRE

12.Adam

Favori ye
Kat覺l覺m
4 Nisan 2016
Reaksiyon puan覺
18,069
Puan覺
860
Son d羹zenleme: