'Survivor 2021'in İlk Yarışmacısı Belli Oldu! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

TV8'in sevilen yarışma programı 'Survivor'ın bu seneki ilk yarışmacısı belli oldu!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor' yarışmasında bu sene 'Ünlüler' takımında yarışacağı açıklanan ilk isim Cemal Hünal oldu.

Ilıcalı, yarışmacıyı "Issız adam, ıssız ada" notu ile duyurdu.

Hazırlıkları devam eden 'Survivor 2021' yeni yılda TV8'de!

Bu adamın kariyeri de Osmanlı'dan beter çöktü yazık.

Aslında ada ile değildi bir tv projesiyle gelse daha iyi olurdu.

Reactions: ömer karataş
Hiç beklemiyordum sdjdhsfs. Sevdiğimiz bir abimiz destekleriz. Bakalım Acun abimiz bu sezon hangi şımarık kızı ve komedi dizilerinin kötü rol yapan oyuncularını alacak.

Survivor yerine bir dizide yer alsa bence daha iyi olurdu.

Cemal kendine yazık etmiş çok.

İyi bir isim. Eğer denildiği gibi 2 Ocak'ta başlayacaksa diğer isimler de açıklanmalı artık.

Reactions: Gerekli24
Başarılı bir isim bakalım diğerleri kim olacak

@Emre Ozansoy masterchef te yarışan Cemalle bir yabancı vardı adını unuttum şimdi onlarda olacak diye okudum instagramda

İyi bir isim. Eğer denildiği gibi 2 Ocak'ta başlayacaksa diğer isimler de açıklanmalı artık.
Bir ismin önce açıklanması bence hoş olmuyor hepsi bir anda açıklanmalı. İzlemeyeceğim ama yine iyi bir reyting yapacaktır

Reactions: Hazem
O anlamda demedim de sonuç olarak bir avantajı oluyor herkesi aynı anda açıklamak daha doğrusu bence
Doğrudur ama bütün yarışmacılar çok az bir zaman kala kesinleşiyor ve o yüzden kesinleşeni açıklıyor ki ne kadar daha önceden o kadar fazla konuşulur.

Reactions: Gerekli24