'Survivor 2020'de Nisa Yarışmadan Çekiliyor Mu?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Survivor 2020'de Nisa yarışmadan çekiliyor mu?

survivor-nisa_1_1_1587219148-400x400.jpg

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın üstlendiği Survivor 2020'nin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımında 'Gönüllüler' takımında yer alan ve performans listesinde kadınlar birincisi olan Nisa Bölükbaşı'nın ağlaması ve Acun Ilıcalı'nın verdiği tepki dikkat çekti.

Yarışmaya adapte olmakta zorlanan Nisa'nın oyun esnasında takım arkadaşı Yasin Obuz'a "olmuyor" diyerek üzüntüsünü dile getirdi. Oyun sonrası Acun Ilıcalı ise "Kimseyi Survivor'da zorla tutmuyoruz. Devam edemeyecek yarışmacı devam edemeyebilir. Bize net olarak başvuruyorsa da yarışmadan elenmesine müsaade ederiz." ifadelerini kullandı.

Ayrıca, oyun bitiminde takım arkadaşı Barış Murat Yağcı'dan destek alan Nisa'nın yere düştüğü gözüküyor.

Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümde Nisa, takım arkadaşlarını voleybol oyununda yalnız bırakmış ve hem takım arkadaşlarından hem de izleyicilerden tepki çekmişti.

'Survivor 2020' yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TV 8'de!

İşte o tanıtım:

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
'Survivor 2020'de Nisa yarışmadan çekiliyor mu?

survivor-nisa_1_1_1587219148-400x400.jpg

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın üstlendiği Survivor 2020'nin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımında 'Gönüllüler' takımında yer alan ve performans listesinde kadınlar birincisi olan Nisa Bölükbaşı'nın ağlaması ve Acun Ilıcalı'nın verdiği tepki dikkat çekti.

Yarışmaya adapte olmakta zorlanan Nisa'nın oyun esnasında takım arkadaşı Yasin Obuz'a "olmuyor" diyerek üzüntüsünü dile getirdi. Oyun sonrası Acun Ilıcalı ise "Kimseyi Survivor'da zorla tutmuyoruz. Devam edemeyecek yarışmacı devam edebilir. Bize net olarak başvuruyorsa da yarışmadan elenmesine müsaade ederiz." ifadelerini kullandı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümde Nisa, takım arkadaşlarını voleybol oyununda yalnız bırakmış ve hem takım arkadaşlarından hem de izleyicilerden tepki çekmişti.

'Survivor 2020' yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TV 8'de!

İşte o tanıtım:

Görseli bilerek mi böyle seçtin. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim