'Survivor 2020' Yarışmacıları Ne Kadar Kazanıyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,191
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
tv8'in sevilen yarışma programı 'Survivor 2020'de yarışan yarışmacıların haftalık ücreti ne kadar?

Yapımcılığını ve ana sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği yarışmada yapım, dışarıdaki kazancına oranla belli bir miktar parayı haftalık olarak yarışmacılara ödüyor.

Ünlüler takımında yer alan; Ersin Korkut 12.500 TL, Barış Murat Yağcı 10.000 TL, Aycan Yananç 6500 TL, Parviz Abdüllayev 5500 TL, Mert Öcal ve Sercan Yıldırım 5000 TL, Elif Gören 4000 TL, Derya Can, Erman Altıkardeş ve İrem Akın ise haftalık 3000 TL kazanıyor.

Gönüllüler takımında yer alan; Cemal Can Canseven 5500 TL, Yasin Obuz 5000 TL, Tayfun Erdoğan 4500 TL, Meryem Kasap 4000 TL, Ceyhun Uzun 3500 TL, Evrim Keklik, Ardahan Sadık, Burak Yurdugör ve Nisa Bölükbaşı 3000 TL, Fatma Günaydın ise 2500 TL kazanıyor.

Kaynak: diziler.com​

Eskiden gönüllüler para kazanmıyordu galiba, artık onlar da alıyor demek.

Ersin en az alması gereken kişi

Ersin'in aldığı normal bence, ama zaten yarışmaya katılmadan son aylarda yatığı iş yoktu?
12.500'den az verilebilirdi.

Barış'ın aldığı şaşırttı beni, Mert için beklerdim o rakamları.

Para neye göre belirleniyor acaba çok saçma ya herkes eşit almalı yada almamalı herkes aynı platformda ünlüler neysede gönüllülerin fiyat değişmesi çok saçma geldi bana 💣

Gönüllüler de mi almaya başlamış, eskiden para almıyorlardı diye biliyorum ben de. Neye göre dağıtılmış ücretler acaba?

wskiden para vermıyoruz filan derlerdi
Şimdi ortalığa fiyatlar düşmüş. Sonraki senelerde yemek yediği kişisel bakım yaptiklari da ortaya alenen çıkar
Hatta kişisel bakım olayında reklama bile baş vururlar

Can youtube'da 1m izlense videosu 400-500 dolar kazansa 1 videodan zaten aynı parayı alırdı