TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yunus Emre ve Gizem :A
gizem-birdal-6.jpg
Gizem'i Yasemin Özilhan'a çok benzetiyorum. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Boşlukçu Survivor, Yüzlerce kanal içinde hiçbirşey olmadığı için tercih edilen Survivor, 2 ratingleri görüp kapanacak Survivor.. Hekimoğlu, Kandil Özel Yayınları, Tv Filmleri, Eğlence Programları rağmen dün Akşamın En Çok Tercih Edilen Programı Oldu. Teşekkürler Survivor Sevenler❤❤❤ @Hachiko @vadikızı @dreamy @EmreOzansoy @MasacRE @12.Adam @Özgür @MayısKralı @Bully @Dosi @RevaN
Artık bir izleyicisini kaybetti. :D

Desteklediğim kimse kalmadı o yüzden seyretmeyeceğim. Çünki bir haksızlığı daha kaldıramam.

Ama ünlüler takımı köpek gibi pişman olsunlar istiyorum. Sürekli kaybetsinler sürekli eksilsinler.

Gönüllüler takımına da başarılar diliyorum. İlk dega gönlüm gönüllülerden yana. Nisa ve Cemal - Bu 2 güzel insandan birisi kazanır umarım.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Perviz'e çok çok yazık olmuş, Ünlüler'in en iyi isimlerinden biriydi... Sercan gitseydi keşke. Aşkım'a da sinir oluyorum, nasıl 4. olmuş? :T:

• Beğendim
Reactions: The_Erinch and DR

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Bu sene Survivor izleyicisinin çook büyük bir kısmı gönüllüleri tutuyor. Ezgi o sayede bu kadar yüksek oy alıp 1. tamamladı sıralamayı. Zaten YouTube'dan olsun Twitter'dan olsun yazılan yazılardan belliydi durum. Ama Aşkım nasıl 4. oldu hiç anlamadım. Ne ünlülerden ne gönüllülerden hiç destek alacak bir tipe benzemiyor. Gerçi kızların ilk ikiyi kapaması sayesinde Aşkım'ın ismi de söylenmemiş oldu ama söylense de gitmeyecekmiş bu durumda.

Yalnız kızlardan biri Sercan'ı söylese ve Sercan elense ne güzel olurdu ya :A
Onlarda strateji ne arar?Bir kere aşkım Sercan'ı hayatta söyleyemez.İnsan abisini satar mı? :A Ezgi ise ünlülerde ki bir hayalet yarışmacıya benziyor,tıpkı gönüllerdeki Gizem gibi.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Her şey Sercan için :A Sercan elenmesin diye Acun bey bu kuralı unutuverdi birden. Normalde 3 aday çıkıyor olmasının bir önemi yok bu hafta 4 aday çıkması lazımdı yani o kuralın yine uygulanması lazımdı. 3.yü açıklasa Ersin’i söyleyemeyeceklerdi ve yüksek ihtimal Sercan’ı söylerdi Ezgi. Ersin de Aşkım’ı söylese Sercan elenecekti :A Sercan’ı elememek için Parviz’i harcadı Acun yazık oldu Parviz’e. Haksız mıyım @MasacRE @Bully :A
Parviz elendi takımlar dengelendi demiştim ben de :A

Tabii senin komplo teorilerin daha iddialı oluyor :A Haklı olabilirsin :A

Acun'un şampiyonluk favorisini de açıklamanı bekliyorum :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Pervizin her ne kadar son haftalarda performans açısından düşüşe geçmiş olmasına rağmen "Şer İttifakının"kumpasına kurban gittiğini düşünüyorum. @MasacRE @Maskeli Fedai @Yiğitt @RevaN @Hachiko @Özgür @Sherlock @Emre Ozansoy @eskici @sokak sanati @The_Erinch @vadikızı @MayısKralı @dreamy @Bully @Ahmed

Aynen öyle 3 kızın kurbanı oldu resmen seyircileri kandırdılar hayır aşkıma kim o kadar oy verdide 4.oldu ya

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Boşlukçu Survivor, Yüzlerce kanal içinde hiçbirşey olmadığı için tercih edilen Survivor, 2 ratingleri görüp kapanacak Survivor.. Hekimoğlu, Kandil Özel Yayınları, Tv Filmleri, Eğlence Programları rağmen dün Akşamın En Çok Tercih Edilen Programı Oldu. Teşekkürler Survivor Sevenler❤❤❤ @Hachiko @vadikızı @dreamy @EmreOzansoy @MasacRE @12.Adam @Özgür @MayısKralı @Bully @Dosi @RevaN

Dün konsey ekrana kilitledi valla abi

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Parviz elendi takımlar dengelendi demiştim ben de :A

Tabii senin komplo teorilerin daha iddialı oluyor :A Haklı olabilirsin :A

Acun'un şampiyonluk favorisini de açıklamanı bekliyorum :A
Acun’un şampiyonluk favorisi Barış gibi görünüyor sürekli Barış’ı övüyor yok orda oynamış yok burda oynamış sana ne ulan ya da bize ne :A sen kimi destekliyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: Bully