'Survivor 2019'da Büyük Sürpriz: ''Efsane Yarışmacılar Geri Dönüyor!''

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
özellikle atakan ve ogedayı merak ediyorum sadece 1 sezon izledik ve iki şampiyon ama keşke hikmet sakatlanmasaydı da hepsini yenseydi :D ayrıca seda - sema karşılaşmasının da olmayacak olması üzücü

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tam ekip belli olmuş. İzlemem diyordum ama Acun oluşturduğu kadroyla fikrimi değiştirdi, eski yarışmacıların olduğu kısımları izleyeceğim :A @Dosi @Yiğitt @dreamy @HachiKo @eskici @ozgur2113

Atakan sayesinde ilgimi çekti :A zaten yinede izlerdim. izlediğim diziler yok, her türlü göz atıyorum arada artı Türkiye yayınının Tv8'ini izleyebiliyorum. Avatar Atakan'ı izlemek keyifli olacak. Tek eksik Hikmet :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Atakan sayesinde ilgimi çekti :A zaten yinede izlerdim. izlediğim diziler yok, her türlü göz atıyorum arada artı Türkiye yayınının Tv8'ini izleyebiliyorum. Avatar Atakan'ı izlemek keyifli olacak. Tek eksik Hikmet :(
Bir sonraki All-Star'a getirirler Hikmet'i, o kadar başarılı olduğuna göre. Orada kapışsın Atakan, Ogeday ile falan tabi hepsi katılırsa :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir sonraki All-Star'a getirirler Hikmet'i, o kadar başarılı olduğuna göre. Orada kapışsın Atakan, Ogeday ile falan tabi hepsi katılırsa :A
Gelmiş geçmiş en güçlü erkek yarışmacılarda ilk 3te kesin olur desem abartmış olmam. Baya iri biri ama hem hızlı hemde atışlarda iyi. En sonki haftasında 21 oyundan 17sini almıştı ve bu performansı biraz düşük olduğu bir süreçti.Yaşı galiba büyük, 35 falan vardır en az. Sakatliğı geçerse gelebilir.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gelmiş geçmiş en güçlü erkek yarışmacılarda ilk 3te kesin olur desem abartmış olmam. Baya iri biri ama hem hızlı hemde atışlarda iyi. En sonki haftasında 21 oyundan 17sini almıştı ve bu performansı biraz düşük olduğu bir süreçti.Yaşı galiba büyük, 35 falan vardır en az. Sakatliğı geçerse gelebilir.
İyileşir herhalde ya, gelecek sene bile olsa 1 yıla yakın zaman var.
Damla varsa tabi izlerim. :Z:bhr:

Adem ve Damla çok yakın olur büyük ihtimal, keşke daimi kadro falan olsaydı... Avatar Atakan'ı görmek sevindirdi de Hakan ne alaka? :T:
Damla'yı bir kez daha izlemek güzel olacak :bhr: Hakan'ın da gelmesi çok iyi oldu. Çatla :Z

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Yiğitt

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Macun git winwin yap survivor artık sarmıyor Türkiye yunan dedin harmandalı yaptın ortalığı o gün bitti survivor benim için ..