'Survivor 2019' Yunanistan Şampiyonu Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
69248

Dün yayınlanan 'yarı final' ile Survivor 2019'un Yunanistan şampiyonu belli oldu!

Yapılan oylama sonucunda Yunanistan şampiyonu, gösterdiği performansla büyük dikkat çeken Katerina Dalaka oldu. Yarı finalin yayınlandığı dün akşamda Türk finalistler de belli oldu. Şampiyon olmak için 'Yusuf' ve 'Seda' bu akşam büyük oylamaya çıkacak.

'Survivor 2019' final bölümüyle bu akşam 20.00'de TV8'de!

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Haketti sonuna kadar. 400 küsür oyunda yüzde 70 başarı elde ederek bir rekor kırmıştı zaten şimdi sıra bizde inşallah Seda şampiyon olur ve bir kadın şampiyon görmüş oluruz 9 yıl sonra.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Haketti sonuna kadar. 400 küsür oyunda yüzde 70 başarı elde ederek bir rekor kırmıştı zaten şimdi sıra bizde inşallah Seda şampiyon olur ve bir kadın şampiyon görmüş oluruz 9 yıl sonra.
Bu yıl izlemedim ama kadın şampiyon olsun istiyorum yıllardır. Survivor şampiyonluğu erkeklere özel değil, artık bu anlayış yıkılsın... Seda'nın şansı var mı? Umarım olur.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Bu yıl izlemedim ama kadın şampiyon olsun istiyorum yıllardır. Survivor şampiyonluğu erkeklere özel değil, artık bu anlayış yıkılsın... Seda'nın şansı var mı? Umarım olur.
Var tabi sosyal medya nekadar Yusuf dese de bence Seda'yı destekleyen çok büyük bir kitle var. Dün akşam canlı yayında iki kere arka arkaya potaya çıktı ilk önce Emre ile sonra Okay ve ikisini de elemeyi başardı.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt