Survivor 2019 Birleşme Partisinde Sahne Alacak İsimler Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Survivor Türkiye - Yunanistan geçtiğimiz haftalarda format değiştirip karma takım oluşturulmuştu. Bu sene yapılacak olan birleşme partisinde futbol ve şarkı yarışması yapılacak.
Bu akşam prodüksiyon ekibi ile Yunan-Türk yarışmacıların karmasından oluşacak bir ekip maç yapacak. Pazar günü ise yarışmacıları bir çok sürpriz bekliyor.

Yunanistan sunucucu Sakiz, bu zamana kadar yapılan birleşme partilerinin en iyi olacağını söyledi ve çok güzel şarkılar dinleyeceklerini dile getirdi. Yemekler hakkında ise Sakis, çok başka seviyede yemeklerin olacağını belirtti.

Birleşme partisinde yer alacak sanatçılarda belli oldu. O Ses Türkiye jürilerinden Seda Sayan ve Murat Boz canlı şarkılar söyleyip yarışmacılarla doyasıya eğlenecekler.

İşte birleşme partisinden görüntüler:

Survivor birleşme partisi, Cumartesi ve Pazar TV 8'de.

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: Hazem and Turkuazz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Bu sene daha güzel olacak belli ama ben Beyaz'da gelir diye düşünmüştüm

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Seçimler güzel bence, renk katar ikisi de. Ama izlemem ben. :D
Vay be, geçen sene Suvivor Birleşme Partisi için özel konu açmıştın :eek: :eek:
Tek Türk yarışmacilarin partisi olsa konuklara tamam derim ama bu seneye uygun bulmadim.
Helena'yı getirebilirdi, sonuçta yine Acun'un yapımcıliğında O Ses'inin jürisiydi Yunanistan'da. Türklerinde yakından bildiği bir isim.
Bu sene daha güzel olacak belli ama ben Beyaz'da gelir diye düşünmüştüm
Seda yerine Hadise daha iyi olurdu.

Ya Seda Sayan nedir? Murat Boz, Acun’un kadrolu adamlarından zaten. Ben beğenmedim iki ismi de. :A
Aleyna'dan sonra çıta düşmüş :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Programı bu sezon bakmıyorum o açıdan yarışmada kim başarılı kim iyi bilmiyorum izlenilir dedim şu açıdan şarkı seçimleri,başarılı yorumlar, sesler çıkabiliyor başka detay yok :A
Fragmanı izlemedim daha :F
Seda Afroditi Katarina ve belki Sude güçlüler Dimitra Büşra yaklaşık oranlarda ve iyiler, Elpida ve Ria aynı ayarada arada surpriz yapiyirlar.. en sonda kim var dememe gerek varmı? Sabriye :A :A
Erkeklerde Hikmet en başarılı. Erkekler genelde birbirine yakın güçlerde Kötu olan bir kaç kişi sadece

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Fragmanı izlemedim daha :F
Seda Afroditi Katarina ve belki Sude güçlüler Dimitra Büşra yaklaşık oranlarda ve iyiler, Elpida ve Ria aynı ayarada arada surpriz yapiyirlar.. en sonda kim var dememe gerek varmı? Sabriye :A :A
Erkeklerde Hikmet en başarılı. Erkekler genelde birbirine yakın güçlerde Kötu olan bir kaç kişi sadece
Sabriye katerinayla yarışıp sudan çekiniyordu onu biraz bakmıştım Acun kızacak diyordu çok komik konuşmaydı :A :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Katerinanın takımında kızlar sedanın takımında erkekler daha iyi sanki ama yarışmalara oranla değişiyor :D
Yok, Sabriye elendiği an dengeli olur, hatta Seda'nın grubu daha güçlu bile. Afrodite Katarina'dan daha güçlü aslında :D
Herşeyi Sabriye bozuyor :A

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Acun Sabriyeyi komiklik yapsın diye almış kesin :A:F
Bu sene sempatik hali yok ama tabi birleşme partisine kalsın istemiştir Sonraki elemede elenir herhalde :A
Sistemi değiştirmişler, 1 hafta yunanlılardan, diğer hafta türklerden elenme yaptıriyorlar takımlarda :A

• Beğendim

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu sene sempatik hali yok ama tabi birleşme partisine kalsın istemiştir Sonraki elemede elenir herhalde :A
Sistemi değiştirmişler, 1 hafta yunanlılardan, diğer hafta türklerden elenme yaptıriyorlar takımlarda :A
Sabriye Önceki sezon arabayı kaptı bu sezon ikinci kez arabayı kaptı TV kazandı.ordan ayrılana kadar buzdolabı yada ütü kazanabilir çok şanslı, şans yarışmalarını kazanıyor :A :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sabriye Önceki sezon arabayı kaptı bu sezon ikinci kez arabayı kaptı TV kazandı.ordan ayrılana kadar buzdolabı yada ütü kazanabilir çok şanslı, şans yarışmalarını kazanıyor :A:F
Damatta kapmak istiyorda onu kazanamıyor işte bir türlü Survivorda:F

• Güldürdün