''Survivor 2019'' İlk Yarışmacısı Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Survivor 2018 birkaç gün önce büyük finaliyle ekranlara veda etti, izleyiciyi ''Survivor 2019'' heyecanı sardı!

Şubat 2019'da yayına başlaması beklenen Survivor'ın ilk yarışmacısı belli oldu. Survivor 2018'e katılan ve kısa sürede elenen Emre Durak, Survivor 2019'da yeniden boy gösterecek.

Hatırlanacağı üzere Acun Ilıcalı, Mart ayında yaptığı bir açıklamada Emre Durak'ın kendisini gösteremeden elendiğini ve Emre Durak'ı bir daha yarışmaya çağıracağını duyurmuştu.
emreee17954867125a9079ec4f8a7.jpg

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bir daha alacağız seni dedi ama seneye olur mu bilmiyorum. Seneye Türkiye-Yunanistan olmalı,eğet olmayacaksa da yapmasın. Exatlon'u getireceğiz dedi, sadece performans olarak. Zaten ada hayatı pek gösterilmiyor, sürekli ödül oyunu açlık desen eskisi gibi değil. Yarışmacılara yeni kıyafetler veriliyor, hatta bu sene çoğu yarışmacı tayt falan giydi bacakları yara olmasın diye. Bunun neresi survivor :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir daha alacağız seni dedi ama seneye olur mu bilmiyorum. Seneye Türkiye-Yunanistan olmalı,eğet olmayacaksa da yapmasın. Exatlon'u getireceğiz dedi, sadece performans olarak. Zaten ada hayatı pek gösterilmiyor, sürekli ödül oyunu açlık desen eskisi gibi değil. Yarışmacılara yeni kıyafetler veriliyor, hatta bu sene çoğu yarışmacı tayt falan giydi bacakları yara olmasın diye. Bunun neresi survivor :(
Kendisi açıkladı zaten ''Survivor 2019'' diye. :X

Ahmet Bayram

Banlı
Reaksiyon puanı
7
Puanı
20
Offff şu memelere kaslara da bakinn taş gibi ay pardon yani @Yiğitt senin kadar olamasa da fena sayılmaz miş ben şimdiye kadar Survivor hiç izlemedim asla da sevmiyorum ama deseydin izlerdim tüh neyse artık ben BİG BROTHER ciyim lütfen başlasın artık ve her sezon da yayınlansin ve en düşük reyting i 5-6 olsun ve ben de yarışmacısı olayım hayırlısıyla inşallah amin.. amin diyin lütfen lütfen canım arkadaşlarım benim sizleri çok seviyorum ben