Survivor'ın Final Tarihi Değişti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
1549225887158-png.64587

TV8'in sevilen yarışması Survivor'ın final tarihi değişti.

Daha önce 30 Haziran'da final yapacağı açıklanan program, beklenen tarihten 1 gün sonra sona erecek. Bu akşam Yunan yarışmacılar arasında şampiyonun belli olacağı, Türklerden de bir kişinin eleneceği yarı final akşamının yayınlanmasının ardından yarın akşam büyük final Bodrum'dan canlı yayınla ekrana gelecek.

Survivor yarı finaliyle bu akşam, büyük finaliyle yarın 20.00'de TV8'de!

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Hazem and xBUGRAx

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
@Aserat @xBUGRAx
İlk olarak bir ay öncesinden açıkladılar 30 Haziran'da olacağını daha sonra finali 2 Temmuz'a aldılar ama bu haftaki reytinglerden sonra yani pazartesi günü reyting sonuçları daha iyi geldiği için ve büyük ihtimalle zirvede olacağı için tarihi 1 Temmuz olarak değiştirdiler. Ekranın köşesindeki geri sayım ise bu hafta çarşamba günü saymaya başladı yani doğruydu.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet sponsor hotel muhtemelen bu sene sponsor olmak istemediği için Bodrum'da yapacaklar finalleri.
Bu sezonla beraber Survivor gelenekselliği bitti vallahi, en kötü sezon + efsane haline gelen Kıbrıs durumu. :( Otelin sahibiyle kanka değiller miydi Acun, yanlış mı hatırlıyorum? Ne oldu acaba? (b)

• Beğendim
Reactions: alperuz and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bu sezonla beraber Survivor gelenekselliği bitti vallahi, en kötü sezon + efsane haline gelen Kıbrıs durumu. :( Otelin sahibiyle kanka değiller miydi Acun, yanlış mı hatırlıyorum? Ne oldu acaba? (b)
Yunanistan olayı sezonu bitirdi. Yunan konseyleri hiç heyecanlı değildi, alt yazı birçok kişiyi rahatsız etti. Bu reytingler hiç sürpriz olmadı aslında artık Acun iyi bir ders çıkarmıştır buradan ve seneye çok sağlam gelir umarım.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Koskoca efsaneyi ne hale getirdiniz ya yazık. “Kıbrıs’a gitmek” artık bir kalıp haline gelmişti, Acun iyice boşladı reytinglerde dibi görünce.