2020 Superintelligence (2020) - Film Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
MV5BM2MwYjBiYzctODFjNi00ZDRiLWE2NGMtODFhMDg1NGVjZDQ3XkEyXkFqcGdeQXVyMTEyMjM2NDc2._V1_.jpg

Superintelligence

Tür:
Aksiyon, Komedi
Süre: N/A

Yönetmen: Ben Falcone
Senaryo: Steve Mallory

Oyuncular:
Melissa McCarthy
James Corden
Bobby Cannavale
Brian Tyree Henry

IMDb Linki

Puanlar:

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.​

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Melissa McCarthy beğendiğim bir oyuncu.
Fragmanda çok iyi. İzleme listeme ekledim 😊

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Nihayet izleyebildim. Oldukça keyifli bir filmmiş.
Özellikle başlangıç kısımları çok iyi. Filmde sonradan yoğun olan diyaloglar biraz sıksada temposu gayet iyi bir film oldu.
Ben Melissa McCarthy'i beğeniyorum ve bu filmde de performansı çok iyi.

Filmdeki Kara Şimşek detayını sevdim. Teknolojinin esiri olduğumuzu bir nevi farklı bir şekilde bize gösteren bir film olmuş ve sonu da tatmin etti. 'İyilikten vazgeçme, muhakkak mükâfatını alacaksın' mesajını veriyor bir nevi
8.5/10

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Melissa McCarthy gerçekten çok şeker bir kadın ve filmde çok iyi bir performans sergilemiş.

İlk dakikalarda sıkılacağımı düşündüm fakat karakterimiz malum sabaha uyanıp, hayatına tatlı müdahaleler başladığında keyifli olmaya başladı, ikilinin arkadaşlığını çok sevdim. Carol'un olmadığı her sahne sıkılmama sebep oldu. George karakterini de pek benimseyemedim ama aralarındaki ilişki hoş sayılırdı.

Yapay zeka bir yandan kadına hiç ulaşamayacağı olanaklar sunarken ve hayatını kolaylaştırırken bir yandan da kadının hayatını cehenneme çevirdi. :A İlginç bir konuyu çok iyi bir şekilde işlemeyi başarabilmişler. Carol'un George'a gösterdiği sevgi sayesinde yapay zeka kıyameti kopartmaktan vazgeçti diye anladım.

7/10