'Sungurlar' Roman Oluyor!

tekkol

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
65
Puanı
129
'Sungurlar' Roman Oluyor!

Vl8rby.jpg

Samanyolu Tv'nin Cumartesi akşamları yayınlanan ve
reyting rekorları kıran dizisi 'Sungurlar' roman oluyor.

Ortadoğu'da yaşanan kavgayı ve Türkiye'yi sinsice bölmeyi amaçlayan terör örgütlerine
karşı yapılan zorlu mücadeleyi ekrana taşıyan Sungurlar'ın romanını Ali Zengin yazdı.

"Sungurlar: Suriye" çok yakında kitapevlerinde yerini alacak.

KVP nin de sinema film(ler)i var ama biz insallah izlenilmez demedik demiyoruzda ? Hakkaten nedir bu cekenilmezlik durumu yaa ? Ne kadar ayip bir dusunce gercekten !

Ruhumun Aynası ve Ulan İstanbul'dan sonra sonra dizilerin kendilerine türlü türlü yollar açmaya başlamaları güzel. Roman olmak da izleyicilerin dikkatini çekebilir. Neyse, hayırlısı olsun. :)

Son düzenleme:
KVP nin de sinema film(ler)i var ama biz insallah izlenilmez demedik demiyoruzda ? Hakkaten nedir bu cekenilmezlik durumu yaa ? Ne kadar ayip bir dusunce gercekten !
Vadi gerçekleri anlatıyor kardeşim bu ve bunun gibi dizilerin neyi amaçladığını soylememize gerek yok herhalde. Çok istiyorsan ayıbı sinema konularında gör Kod Adi Koz ile ilgili yazılan yazıları oku. Siz kasindiniz bende kasidim :D bunda bir şey göremiyorum ben :D

-Tapatalk-

Vadi gerçekleri anlatıyor kardeşim bu ve bunun gibi dizilerin neyi amaçladığını soylememize gerek yok herhalde. Çok istiyorsan ayıbı sinema konularında gör Kod Adi Koz ile ilgili yazılan yazıları oku. Siz kasindiniz bende kasidim :D bunda bir şey göremiyorum ben :D

-Tapatalk-
gerçekleri anlatmanız düşen reytinglerden ya da izlenmeyen filmlerdn belli:CXXX

Pek ilgi göreceğini sanmıyorum kitabın.

Bir ara kanalın fanı olan arkadaşlar ayrı düşünce cephe almışlar. :F

Sungurlar zorunuza mı gitti acaba ?Demişsinizki KVP'de gerçekler anlatılıyor ? Hahahaaha güldürmeyin beni KVP hükümetin oyuncağıdır ve hükümet maddi destek veriyor KVP'ye.Sungurlar'a da sürekli ceza yağdırıyorlar.Ama adamlar inatla son kalite çekiyor ve sonucunuda fazlasıyla alıyor.KVP eskiden iyiydi ama şimdi Ak Partinin oyuncağı.
Hahaha yoruma bak iyi güldürdün bana gelip burada Peygamberimizi kamyona koydurtan fetönün dizisini savunma kvp ile ilgili yorumuna da gerekli cevabi iyi veririmde boşver burasi forum

-Tapatalk-