2016 Suicide Squad / Gerçek Kötüler - Film Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Filmi izledim nihayet... Bu haftada izleyesim yoktu ama izleyecek bişey bulamadım. Pişman değilim. Kesinlikle vakit öldürmelik, çerezlik hatta filmi durdurmadan wc'ye gidip gelseniz dahi bişey kaçırmayacağınız ayarda bir film olmuş.

Film fantastik türüne kaçtiği için pek haz etmedim.
Encehest midir nedir her neyse o daha karanlik bir varlıkken, bisi makine gibi bişey :F Böyle saçmalık mı olur?

Margot Robbie filmin en guzel yani kesinlikle. Harley Quinn ergenleri değil 35+ yaşları da sinemaya çekebilir(çekmiştir de):A Tatlı, Sexy, Komik.....

Arrow'dan çok tanıdık vardı :A Yabancılık çekmedim. Arrow'u izleyen @Çiğdem- 'e duyrulur.
Flash'ın da 10 saniyecik görunmesi mutlu etti. Kostumu gayet şık olmuş. Batman de görundu:X

Filmde Diablo karakterini sevdim. En azından hayata gerçek tarafından baktı ve savaştı.
Bar sahnesi harikaydı. Özellikle kendi hikayesini elinin içinde bir görselle anlatması

İzlerseniz eğer bu zamana kadar neden izlemeeim diye dizinizi dövmezsiniz, izlediğinizde niye izledim ki demezsiniz. İzle ve zamanını öldür :A

Senaryo olarak çok kötü 3/10
Oyunculuklar 8-9/10
Ortalama 6/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Karakterler çok güzeldi. Hepsi bana kendini sevdirdi. Filmde hiç sıkılmadım. Ama benim filmdeki favorim Amanda Waller. Kadın beklediğimden de sert çıktı. Yemişim diğer karakterleri hepsinden daha iyiydi bu.

Joker beklediğimden de iyiydi. Kendine has bir çılgınlık yapmış. Ama fazla aksiyonda değildi. Belli ki onu diğer filmlere saklamışlar.

Filmde müzikleri de aşırı sevdim. Olaylar ile çok iyi harmanlamışlar. Filmin renklerini de çok beğendim ama sanki biraz fazla açık olmuş.

8/10

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
1.filmi güzeldi şimdi baktım 2.filmi çoktan yayınlanmış merak etmedim değil zamanında çok merak salmıştım bu filme yakında 2'yi izleyeceğim