Unutulmaz Sudan Bıkmış Balıklar (2012)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
73744.jpg

10 Temmuz 2012 tarihinde Star TV'de yayın hayatına başlayan gençlik dizisidir.

Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, kadrosunda Burak Sağyaşar, Ezgi Eyüboğlu, Burcu Altın, Mert Asker, İbrahim Aslan ve Kübra Balcan yer alıyor. Sudan Bıkmış Balıklar, aşkı, dostluğu, savaşmayı, her şeye rağmen yeniden demeyi, genç olmanın ne demek olduğunu anlatan bir hikaye.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Ahhh çok özlemişim diziyi, ilk bölüm özellikle efsane!

Selim ve Zeynep aşkı ilk bölümden başladı, çok da yakışıyorlar. Maalesef burada da Hüseyin amcamız sıkıntı, aşka engel. :( Ezgi Eyüboğlu da bu dizide birçok şarkıyı seslendirdi, ilk bölümde 'El Gibi' şarkısı ekrana geldi. Kaş'ta geçiyor dizi, o güzel atmosferi de bize yansıttı. Duygu abla ve Ömer de diziye damgasını vuracak zaten.

2. bölümü de kısa sürede izleyeceğim.​

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Dizimiz İstanbul'a taşındı. Selim ve Zeynep aşkı şimdilik sonlandı, yakında başlayacak inşallah. :bhr: Kerem de diziye katıldı, ortalığın karışmasına az kaldı. Duygu ve Ömer, Kaşt'ta kaldı. :( Onlar da gelir yakında. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Zeynep ve Selim, İstanbul'da karşılaştı. Derste yaşananlar güldürdü. Sonunda bizim çete Zeynep'i tuzağa çekti ve konuşma ayarladılar. Son sahne de güzeldi. :) Merve'ye sinir oluyorum bu arada. :T:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Esra favorim ya, ortalığı baya karıştırıyor. Annesinin bileziğini bozdurup gidip kıyafetler aldı, birini de yırtıp Selim'e ödetti. :F Orada rezil oldular, Zeynep de 400 liralık kıyafetin parasını verdi diye çocuğa anahtarlık aldı. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Zeynep'in babası hapisten kurtuldu Selim'in sayesinde. Ama olay Kerem'e patladı, sanki o yapmış gibi. :T: Bu arada geçtiğimiz bölümde söylendi ama çok beğendim, çubuğa da ekledim. Mükemmel! :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Zeynep ve Selim okuldan atılmadı, Selim ne güzel savunma yapmıştı. Zeynep'in özür dilemesiyle her şey ters takla oldu. :( Selim'in yerinde olsam delirirdim herhalde. Son sahnede de Kerem, Zeynep nerede bilmiyorum dedi ama yanındaydı. Selim de görünce sinirden yumruğu indirdi, helal Selim. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Kerem ve Merve'nin oyunu bir sürelik de olsa etkisini gösterecek gibi maalesef. Kerem, oyunu sayesinde Zeynep'i yemeğe çıkardı. Merve de Selim'i götürdü, orada Kerem ve Zeynep'i gördü. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM

Ömer hastalığıyla diziye döndü, durumu kötü. :( Selim az daha gidiyordu, son sahnede gitmekten vazgeçti. Tombiks ve Gökçe aşkı olaydı keşke, Gökçe kestirip attı. Bu Tolga da ne kadar çirkin, Esra başka çocuk mu yok sana. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Selim geri döndü, Zeynep ve Ömer'le lunapark sahneleri güzeldi. Kerem ve Merve'nin oyunu düzelmemiş ilişkiyi de mahvedecek galiba. :( Bizimkiler yarışmaya katılıyor, çok da güzel seslendirdiler. Bu şarkı da bırakıyorum buraya. :Z Bu arada Zeynep'in annesi geliyor...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Zeynep'in annesi ortaya çıktı, Kerem ve Selim de bunu biliyor. Kerem tam Zeynep'e söyleyecekti ki Selim'in de yardımıyla babası yetişti. :Z Şimdi sırada 11. bölüm, final bölümümüz var. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM - FİNAL

Ah ah yapmaz olaydınız şu finali, o final sahnesi. :T Müzik, eğlence, dram, olay, gençlik ne ararsan vardı dizide. Harika bir diziydi, maalesef final yaptı. Senaryosu en az 25 bölüm vardı, keşke olsaydı. Burak Sağyaşar'ın oyunculuğunu beğeniyorum, keşke yapımcı olarak kalmasa da oynasa. :(

Tüm ekibin emeğine sağlık, bir kez daha izlemek büyük bir zevkti. :bhr: