'Suçlu' Dizisi İle İlgili Yeni Detaylar! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1591886553939-png.85861

'Suçlu' dizisi ile ilgili yeni detaylar!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturacağı ve başrolünde Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan'ın yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Senaryosunu Ali Erkan Ersezer ile Sertaç Sayın'ın kaleme aldığı dizide; Ayşe Kahraman adlı garson kızın öldürülmesiyle başlayan olaylar zinciri ele alınıyor.

Erkan Petekkaya dizide cinayeti aydınlatmaya çalışan emniyet amiri Ömer karakterine hayat verirken; Nehir Erdoğan 'Sessiz Çığlık' isimli programla reyting rekorları kıran televizyoncu Elif karakterine hayat verecek.

Suçlu, yeni sezonda Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Film olacak senaryoları 120 dakika dizi yapma ısrarından ne zaman vazgeçilecek. Star'ın dizi tutturmasını çok isterim ama yeni bir Kağıt Ev geliyor gibi sahiden. :(

• Beğendim
Reactions: mesmeso and Klaus

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
O kadar benzemez diyordum ama bu ciddi ciddi Kağıt Ev, keşke böyle bir diziyi önceden hazırlasalardı da Kağıt Ev harcanmasaydı, bu işten kaliteli olacak gibi de. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,130
Puanı
1,060
E konu biraz O3'ün önceki işi Kağıt Ev'e benziyor. :A Cinayet, çok izlenen televizyon programı sunucusu (Kağıt Ev'de de Tuvana'nın karakteri öyleydi). O diziyi de Şenol Sönmez yönetmişti. :A

Umarım O3 bu sefer tutturur.

Kağıt evle alakası yok nesini benzettin :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kağıt Ev tutmadı benzerse bu da tutmaz Star zaten kötü niye bunları alıyor o halde :A
Kağıt Ev kanal yüzüne tutmadı. Eğer dizi biraz bekletilse ve bu haftalarda başlatılsa çok güzel ilgi görürdü. Bu dizi benziyor ve bence tutmayacak. :A Kanalın yaptıklarına akıl sır ermiyor. :A