Stranger Things, 4. Sezonuyla Final Yapmayacak!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
StrangerThings.jpg

Stranger Things dizisinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer yani Duffer Kardeşler; 4. sezonuyla final yapacağı konuşulan dizinin 4. sezonun final sezonu olmadığını, ancak finali şimdiden planlandıklarını açıkladı.

Diziyle 7. kez Emmy’e aday olan Matt Duffer, geçmişte dizinin 4 sezon sürmesini beklediğine dair bir açıklama yapmıştı. Verdiği yeni röportajda bu konuyla alakalı bir soru gelmesi üzerine Matt Duffer, dizinin 4. sezonda bitmeyeceğini belirtti.

Hikayenin nerede ve ne zaman noktalanacağını bildiğini söyleyen Matt Duffer, salgın yüzünden gelen ertelenme sürecinde dizi için en iyisinin ne olduğunu bulmaya çalıştıklarını ve senaryoya daha fazla odaklandıklarını belirtti.

Ross Duffer, dizinin 4. sezonunun önceki sezonlardan daha fazla aksiyon içereceğini, daha karanlık ve daha kasvetli olacağını belirtti.

Stranger Things'in 4. sezonu, 2021'de Netflix'te!

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tekrara düşmeye başladı son sezonuyla gördüğümüz üzere. Çok başarılı ve kendini izlettiren bir dizi lakin son sezonu olmalıydı diye düşünüyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
4. Sezon final sezonu olsaydı da izlemeyecektim. Bu haber şaşırtıcı olmadı. 4 sezon onayı konusunda şunu yazmıştım:
.... dizinin senaristleri Netflix ile anlaşmış ve uzun yıllar çalışacağız demişler. Yeni proje olacakta ama sanki bu dizinin devam edeceğininde bir sinyali bu. 3. sezon baya ilgi gördü fakat önceki sezonların birebir kopyasıydı
Netflix'in en popüler dizisidir bu dizi, böyle tutmuşken bırakacaklarını sanmıyorum zaten ben de :D
...daha El biraz daha büyüyecek, çoçuğu olacak, onunda özel güçleri olacak, böyle uzaaar gider:A Tr dizileri gibi sıkmıyor en azından :A
@MasacRE senaryom hâlâ gerçekleşebilir gibi :eek:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Severek izledim 3 .sezonu ama... sanki uzatmanın ne gereği vardı diye düşünmüyor değilim.