Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Stranger-Things-4.jpg

Kadrosunda Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, David Harbour, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin ve Noah Schnapp gibi isimlerin yer aldığı bilim-kurgu türündeki Netflix orijinal dizisi Stranger Things, 4. sezonuyla Netflix'e geri döndü.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
10 yılda 4. sezona geldik 🤷🤷🤷

Netflix platformunun en maliyetli işi olduğunu okudum Bu dizinin, o yüzden birdaha bu şekilde dizi kolay kolay çekemicekler.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Neredeyse Türk dizilerini aratmayacak sürelerdeymiş bu sezonun bölümleri. Diziyi de hiç özlemedim aslında ve final sezonu da değil. :( Yine de buraya kadar izledik mecbur izleyeceğiz bir ara. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Neredeyse Türk dizilerini aratmayacak sürelerdeymiş bu sezonun bölümleri. Diziyi de hiç özlemedim aslında ve final sezonu da değil. :( Yine de buraya kadar izledik mecbur izleyeceğiz bir ara. :A
3 yıl ara vermişsiniz, anlatabileceğiniz birçok şeyi zaten anlatmışsınız, çocuklar kocaman olmuş çekin güzel bir final sezonu bitirin işte bu nedir ya. :A Gerçi sonraki sezon final sezonu olacakmış sanırım, öyle bir şey okuduğumu hatırlıyorum.

Bir de kontrol etmedim doğruluğunu yanlışlığını ama tam 2 saat 30 dakikalık bölüm var deniyor, sen baktın mı sürelere? :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3 yıl ara vermişsiniz, anlatabileceğiniz birçok şeyi zaten anlatmışsınız, çocuklar kocaman olmuş çekin güzel bir final sezonu bitirin işte bu nedir ya. :A Gerçi sonraki sezon final sezonu olacakmış sanırım, öyle bir şey okuduğumu hatırlıyorum.

Bir de kontrol etmedim doğruluğunu yanlışlığını ama tam 2 saat 30 dakikalık bölüm var deniyor, sen baktın mı sürelere? :A
Netflix'in açık ara en çok getiren abone işi falan galiba. Altın yumurtlayan tavuğu kesmeye kıyamıyorlar. :A

Evet 5. sezon son ama kesin spin-off falan bir şeyini çıkarırlar. 4 partta falan yayınlarlar son sezonu. :A

Sezon finali galiba 2.5 saat olacakmış. Şu anki bölümler 1.5 saat civarı. :A

• İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Netflix'in açık ara en çok getiren abone işi falan galiba. Altın yumurtlayan tavuğu kesmeye kıyamıyorlar. :A

Evet 5. sezon son ama kesin spin-off falan bir şeyini çıkarırlar. 4 partta falan yayınlarlar son sezonu. :A

Sezon finali galiba 2.5 saat olacakmış. Şu anki bölümler 1.5 saat civarı. :A
Birçok rekorunu halen elinde bulunduruyor diye biliyorum, özellikle rakiplerinin arttığı ve abone kaybetmeye başladıkları şu günlerde final sezonu kararından da vazgeçebilirler. Beklerim yani. :A

Bu süreler halis mi? :A İzleme kararımı yeniden gözden geçirebilirim. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
4*01

Evet,yıllar ardına gelen 4. sezonun ..ilk bölümünü bitirdim.3.sezon özeti ile birlikte neredeyse 90 dk bulan bir bölüm ki diğer gelecek bölümlerinde 70-90 dk arasında olduğu aşikar.

Öncelikle veletler dana gibi olmuş...artk lise dönemi yada üniversiteye kabul dönemi arasındaki zaman dilimindeler..

Hepsinin aytı bir dünyaları var ilk bölümden anlaşılan ama dizinin kendi içindeki gizem bölümün sonunda duvara mıhlayarak kendini gösterdi.

80ler havası almak,giyim,kuşam,fiziksel özellikler,müzikler dizi nin kendi dışında beni etkileyen farklı bir unsur.

Sıkılmadan ilk bölümü bitirdim.

@Forumdash

• İlginç
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4*01

Evet,yıllar ardına gelen 4. sezonun ..ilk bölümünü bitirdim.3.sezon özeti ile birlikte neredeyse 90 dk bulan bir bölüm ki diğer gelecek bölümlerinde 70-90 dk arasında olduğu aşikar.

Öncelikle veletler dana gibi olmuş...artk lise dönemi yada üniversiteye kabul dönemi arasındaki zaman dilimindeler..

Hepsinin aytı bir dünyaları var ilk bölümden anlaşılan ama dizinin kendi içindeki gizem bölümün sonunda duvara mıhlayarak kendini gösterdi.

80ler havası almak,giyim,kuşam,fiziksel özellikler,müzikler dizi nin kendi dışında beni etkileyen farklı bir unsur.

Sıkılmadan ilk bölümü bitirdim.

@Forumdash
Valla ana sayfada nal gibi duruyor ama elim hiç gitmiyor:( Evet sonraki bölümler 2 saatlik filan olcakmiş öyle haber okudum:eek: Demorilize etti haber beni galiba:F

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Demin 4. Sezonun İlk Kısmını bitirdim...
Şimdi 1 Temmuzu bekleyeceğiz.

Son bölüm; Sanırım 1 saat 20 dk sürdü; dizide ki tüm taşların yerine oturduğu harika bir bölüm olmuş.

Platformun en iyi işi denebilir bu dizi için; hakkını vermişler.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sözlerimin tamamını geri alıyorum, çok iyi bir sezondu. :A En iyi sezon olan 1. sezonla yarışır hatta geçebilir. Dizinin senaryosunun ve hikayesinin ilk 3 sezonda nereye gideceği çok faraziydi, ayakları yere basmıyor ve rastgele yazılıyor gibiydi beğensem de. Bu sezon bu tam tersine dönmüş, izlediğimiz her şeyi birbirine güzel bir kurguyla bağlamayı başarmışlar üstelik bilinmezliği de hala koruyorlar. Sezon finali gerçekten şahaneydi. Son 2 bölümü ve final sezonunu merakla bekliyorum.

Ayrıca bu dizinin prodüksiyonu, görüntü yönetimi, müzik kullanımı vb. teknik kısımları bu kadar başarılı mıydı hep ya? Çok beğendim bu anlamda. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Açık ara en iyi sezonuydu..

Açık ara en iyi sezon finaliydi...

2 saat 22 dk boyunca gözümü kırpmadan izledim...

Gene kayıplar oldu, gene nalet 1 den kurtulamadılar

Çok net olarak 5.Sezon için kapıyı 7 cm açık bırakmışlar..

Artık Yeni Sezon Geldiğinde Hükümet değişimiş olur

Bu sezona puanım 10 üzerinden 9 'dur.