Steam | Hediye ve İndirimli Oyun Başlığı 🎮

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
PS4 o yeni nesil oyunları 1080p-30 fps çalıştırır bundan şüphem yok. :A Film tadında birbirinden güzel oyunlar duyurdular. E3'de neo yoktu zaten. Mesela The Last Guardian Ekim'de çıkacak, Resident Evil 7'de 2017'nin başında. Neo'nun çıkmasına en az 1 yıl var daha. Bu da demek oluyor ki PS4 yeni nesil oyunları cayır cayır kaldıracak. :A
Battlefield 1'i Watch Dogs2'yi 1080p'de kaç fpsde oynatacak acaba bekleyip göreceğiz :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Battlefield 1'i Watch Dogs2'yi 1080p'de kaç fpsde oynatacak acaba bekleyip göreceğiz :A
30 yeterli fazlasında gözümüz yok. :A

@Doğu Days Gone diye bir oyun tanıttılar binlerce zombi var koşuyorlar sana doğru o oyunu düzgün kaldırıyorsa her oyunu kaldırır, o zombi modellemeleri makineyi aşırı zorlar. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
30 yeterli fazlasında gözümüz yok. :A

@Doğu Days Gone diye bir oyun tanıttılar binlerce zombi var koşuyorlar sana doğru o oyunu düzgün kaldırıyorsa her oyunu kaldırır, o zombi modellemeleri makineyi aşırı zorlar. :A
Daha MAFİA 3 falan var bakalım göreceğiz. Ben kaldırmaz demiyorum ama 30 fpsde oynamakla 60-70 fpsde oynamak arasında fark var. Ha bi de ben joystickte oynayamıyorum bu tarz oyunları siz nasıl oynuyorsunuz şaşırıyorum :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Daha MAFİA 3 falan var bakalım göreceğiz. Ben kaldırmaz demiyorum ama 30 fpsde oynamakla 60-70 fpsde oynamak arasında fark var. Ha bi de ben joystickte oynayamıyorum bu tarz oyunları siz nasıl oynuyorsunuz şaşırıyorum :A
Ben de alışmaya çalışıcam. :A Alışınca klavye-mouse'den iyi diyolar. :A

30 fps'e bazı oyunlar katlanılabilir bakalım görelim. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben de alışmaya çalışıcam. :A Alışınca klavye-mouse'den iyi diyolar. :A

30 fps'e bazı oyunlar katlanılabilir bakalım görelim. :A
İyi bir klavye ve Razer mouse dünyanın en iyi konsollarını tokatlar. :A Tadına varmayan bilemez :A

Bi ara GTA5'in XBOX, PC, PS4 kıyası vardı orda PC baya rencide etmiş konsolları videoları var youtubeda oraya bakmanı tavsiye ederim :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İyi bir klavye ve Razer mouse dünyanın en iyi konsollarını tokatlar. :A Tadına varmayan bilemez :A

Bi ara GTA5'in XBOX, PC, PS4 kıyası vardı orda PC baya rencide etmiş konsolları videoları var youtubeda oraya bakmanı tavsiye ederim :A
Uncharted gibi şaheser bir oyun serisini oynayabiliyor musunuz siz? :A Last of Us'ı? :A Dur daha 3-4 senede exclusive oyunların kalitesi giderek artacak. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Uncharted gibi şaheser bir oyun serisini oynayabiliyor musunuz siz? :A Last of Us'ı? :A Dur daha 3-4 senede exclusive oyunların kalitesi giderek artacak. :A
Uncharted tamamen overrated bir oyun. Türkçe dil desteği falan filan güzel şeyler de beş para etmez :A Peki sen baboş oyunları bedava oynayabiliyor musun ? :A Bizim torrentimiz sizin PSN kardeşliğinizi duman eder :)

Son düzenleme:

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Olm sana kac saat dil doktum pisman olacaksin :D Pcden ayrilma olm. Ogrenci adamin konsolla isi olamaz. :( Devir PC devri :J
Bro tam tersi. :D 2000'e kuracağım PC, PS4'den iyi olmayacaktı + 3-4 sene sonra parça değişimi mutlaka yapmak zorunda kalacaktık ekstra masraf olacaktı. Oyun konusunda, 2. el oyun alabilirim, oynadığım oyunları satıp yeni oyunlar alabilirim, yine oynadığım oyunları takas edebilirim. :D PSN kardeşliği ile oyunları 2 kat ucuza getirtebilirim. :D O konuda bir sıkıntı yaşamayacağım. :D

Uncharted tamamen overrated bir oyun. Türkçe dil desteği falan filan güzel şeyler de beş para etmez :A Peki sen baboş oyunlara bedava oynayabiliyor musun ? :A Bizim torrentimiz sizin PSN kardeşliğinizi duman eder :)
PS Plus ile her ay 2 oyun bedava. :A Gerçi o oyunlar da çöp oluyor genelde. :A

Titanium

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Life is Strange episode 1 ücretsiz oldu... Hala denemeyen varsa her platformda ücretsiz..

5 liramı yalan ettiler. :(