Steam Anlık Oyuncu Sayısında Yeni Rekor!

RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,214
Puanı
711

Oyun platformu deyince akla ilk gelen Steam, yeni rekorlara imza atıyor. Steam eş zamanlı oyuncu sayısında 37.7 milyondan fazla anlık oyuncu sayısına sahip olduğunu açıkladı.

Yeni rekorlara yakın zamanda çıkan sadece 3 günde 10 milyondan fazla satan oyun Black Myth: Wukong etkisi büyük ölçüde. İlk 5 sırada en çok anlık oyuncu sayısına sahip oyunlar;

1. Counter-Strike 2
  2. PUBG: BATTLEGROUNDS
  3. Dota 2
  4. Black Myth: Wukong
  5. Banana

Şu banana denen oyun da hangi aklın ürünüyse milyonlarca insanı muza tıklatarak rekorlara dahil oldu
Banana 329.186

329 bin kişi oynuyor şu an.

Eğer merak edersen diğer oyunları istatistikleri burada.

Teşekkürler istatistik listesi için
biz bence forumca tıklamalı bir oyun yapıp steam’e sürelim. Ne dersin
Oyun iyi oynarım da yapmadan anlamam. Bi 15 sene önce felan CS için harita yapma üzerine yoğunlaştigim zaman oldu ama çok zor geldi 2 arkadaştık kendimiz oynadık felan sniper haristasiydi. Ama öyle kaldı. Daha sonra birkaç oyun için Türkçe çeviri vs. Yaptik denedik ama onuda kendimiz çevirip kendimiz oynadık felan hepsi o kadar

Şimdiyse sadece gamer

Ben de çok oyun oynuyorum ama icraatta yokum
aslında uğraşsam bir korku oyunu yapmak isterim. En kolay tür ama o da reklam, plan senaryo derken parasını çıkarmaz

Reactions: RüzgarGülü
Ben de çok oyun oynuyorum ama icraatta yokum
aslında uğraşsam bir korku oyunu yapmak isterim. En kolay tür ama o da reklam, plan senaryo derken parasını çıkarmaz
Mobil oyun üzerine yoğunlaş az biraz anlıyorsan. Hiç yoksa sende bizim gibi kendin oynarsın ben severim mesela park etme ve kule savunmasi oyunlarını