Star Tv Genel Müdürü Çağatay Önal'ın Görevine Son Verildi...

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Star.jpg

2018 yılında Star TV Genel Müdürü olarak göreve başlayan Çağatay Önal'ın görevine son verildi.

Çağatay Önal'ın görevine neden son verildiği ise bilinmiyor.

Star TV'nin Yeni Genel Müdürü Kim Oldu?

Çağatay Önal'ın yerine, Doğuş Yayın Grubu İçerikten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda NTV Genel Müdürü olan Nermin Yurteri ile beraber Doğuş Yayın Grubu Yürütmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet İren bu görevi üstlenecek.

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Türk halkını asla anlamayacağım :eek: Neler neler derdim de banlanırım o zaman :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Müdür değişiminin bu diziyle ilgisi olduğunu sanmıyorum. Star kötü bir sezon geçirdi ve bu tarz durumlarda da fatura yönetime çıkar. Diğer kısımları hiç ciddiye bile almıyorum sadece meyve veren ağaç taşlanır. Birilerine fena batmış belli. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çağatay Önal’ın ayrılmasının Babil’le ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Zaten ranini de ay sonu itibariyle sonlandırmış diyor. Yani öncesi var. Ayrıca konu içeriği aşırı saçma. :( Yandaş medya sitelerinin açtığı haberler bizde de açılıyor artık..

• Beğendim
Reactions: Aserat

By_Xaxman

Banlı
Reaksiyon puanı
8
Puanı
4
Babil ile ilgisi olabilir bence.Zaten bi kısım çok severken (Bende dahil) Diğer bir kısım ise adeta linç etti neredeyse.Bakalım daha neler göreceğiz? :confused: