Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Türkiye'nin ilk özel kanalı Star TV'nin 2020 - 2021 sezonu tanıtımı yayınlandı!

Yeni sezon için 'Menajerimi Ara', 'İyi Günde Kötü Günde', 'Sol Yanım', 'Seni Çok Bekledim' ve 'Kazara Aşk' dizilerini hazırlayan, geçtiğimiz sezonda 'Sefirin Kızı' ve 'Babil' dizilerine imza atan Star TV'nin 2020 - 2021 sezonu tanıtım filmi yayınlandı.

Tanıtımda kanalın sevilen dizilerinin oyuncularının yanı sıra, 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın sunucuları Demet Akalın ve Alişan, 'Yeni Bir Ev' programını sunmaya hazırlanan Evrim Akın, 'Gerçeğin Peşinde' programına geri dönen Serap Paköz, Nazlı Çelik, Tülin Şahin, Vahe Kılıçarslan ve Burcu Esmersoy gibi isimlerde yer aldı.

İşte o tanıtım:

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,986
Puanı
610
Çok güzel olmuş ama biraz daha uzun olsaydı tam olurdu...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Star iyi tanıtım yapmayı bırakalı çok oldu. :A Beğenmedim. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Tolga Mendi, Özge Yağız, Gökçe Akyıldız olmalıydı valla. Onlar kaç hafta önceden belli olmuştu. Kanal yanlış yapmış.
Bence de sonuçta bu kişiler de o kanalın dizilerinin başrolü olacaklar bir de dediğin gibi çoktan beri bellilerdi. Katılıyorum çok yanlış olmuş.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de sonuçta bu kişiler de o kanalın dizilerinin başrolü olacaklar bir de dediğin gibi çoktan beri bellilerdi. Katılıyorum çok yanlış olmuş.
Dizinin çekimlerine başlanmamış olsa bile izleyici tanıtımı görüp "bak Gökçe ekranlara geri dönüyormuş..." derdi vs. Keşke aceleci davranmasaydı kanal. Ama sağlık olsun, yapacak bir şey yok artık. :A