Star TV'den Yeni Dizi: "Annemizi Saklarken"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
jm3ak2v.jpg

Star TV'den yeni bir dizi daha!

Daha önce Hekimoğlu ve Yeni Hayat gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen OJO Pictures, Star TV için senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı yeni bir dizi hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturacağı ve adı "Annenimizi Saklarken" olarak belirlenen dizi; henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan Handan’ın etkileyici hikayesini konu alıyor.

Annelik kutsaldır ama her anne, anne değildir” cümlesinden yola çıkarak hazırlanan dizi yakında Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: STAR and Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sırma Yanık yine sert bir hikaye bulmuş kendine.

Star'dan da geç de olsa arka arkaya projeler geliyor. İlgi görebilir.

Ojo Pictures imzalı 2 dizi Yeni Hayat ve Cam Tavanlar tutmadı bakalım bu nasıl olacak. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star TV'nin elinde dizi kalmadı, yayında tek işi var ama yeni dizi haberleri yeni yeni geliyor. Çok garip gerçekten, eskiden Star TV Eylül'de sezonunu açardı.

Sırma Yanık kalemi diziyi ilk başta tutturur sonrasını bilemiyorum, umarım senaryo aynı şekil devam edebilir. Başrolde kim olacak onu merak ediyorum, detayları bekliyoruz.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Güzel bir iş ortaya çıkarırlar umarım. Biraz Fazilet havası aldım. Fazilet gibi bir karekteri ekranda görmeyi özledim.