Star TV'den Yeni Bir Romantik Komedi Dizisi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1426531225.jpg

Türkiye'nin başarılı kanallarından Star TV'de yepyeni bir dizi başlayacak!​

Dizinin başrollerini, daha önce Dinle Sevgili, Bugünün Saraylısı ve son olarak Racon: Ailem İçin dizisinde rol alan Barış Arduç ile Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura ve Sevdam Alabora dizilerinde rol alan Elçin Sangu paylaşacak.​

Romantik komedi projesinin yönetmen koltuğunda; Aşk Bir Hayal, Adını Kalbime Yazdım ve Kertenkele dizileri başta olmak üzere bir çok dizinin yönetmenliğini üstlenen Metin Balekoğlu oturacak.

Bando Yapım imzalı dizi, uzak akrabasından miras kalan evi üzerine geçirebilmesi için ailesi tarafından sahte bir evlilik yapmaya zorlanan gencin hikayesini konu alıyor.​

baris_arduc.jpg

elcin-sangu-5.jpg

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Star, yaz aylarını 3-4 diziyle kapatmak istiyor galiba. Başroller iyi gibi, ama detayları da görmek lazım. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ivvv Meksika dizileri patladı)) bu barışın bir dizi tutacak mi çocuk yakışıklı da değil üstelik. başrolleri verip verip duruyorlar. iki başrol atv zedeler bir romantik komediye yakisirmis))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ivvv Meksika dizileri patladı)) bu barışın bir dizi tutacak mi çocuk yakışıklı da değil üstelik. başrolleri verip verip duruyorlar. iki başrol atv zedeler bir romantik komediye yakisirmis))
Güzümüz dizileri bence oyuncu kadrosuna göre değil de hikayeye göre alıcı buluyor. Misal Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci'nin son yıllarda bir çok dizisi tutmadı ama Aşk Yeniden dizisi oldukça fazla izleniyor. Tabii bu yorumumdan bu dizi tutacak anlamı çıkarılmasın. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Güzümüz dizileri bence oyuncu kadrosuna göre değil de hikayeye göre alıcı buluyor. Misal Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci'nin son yıllarda bir çok dizisi tutmadı ama Aşk Yeniden dizisi oldukça fazla izleniyor. Tabii bu yorumumdan bu dizi tutacak anlamı çıkarılmasın. :)
hikaye tutuyor elbette kötü senaryoya ile hiç birşey olmaz. oyuncu iyi değilse hikayede bir yere kadar. ikisi de kötü oyuncu, ayrıca fox tv deki dizilerden fazla örnek vermemek lazım biraz torpilli onlar))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
hikaye tutuyor elbette kötü senaryoya ile hiç birşey olmaz. oyuncu iyi değilse hikayede bir yere kadar. ikisi de kötü oyuncu, ayrıca fox tv deki dizilerden fazla örnek vermemek lazım biraz torpilli onlar))
Torpilli derken? dizileri bana hitap etmiyor ben izlemem ama ev kadınlarının izleyecek olduğu güzel diziler yapıyorlar haksızlık etmeyelim. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Torpilli derken? dizileri bana hitap etmiyor ben izlemem ama ev kadınlarının izleyecek olduğu güzel diziler yapıyorlar haksızlık etmeyelim. :)
biraz torpilli dedim, başka kanallarda aynı diziler 2 puan daha düşük alıyor. kötü diziler değil elbette

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ovvv beklediğim haber geldi, Barış Arduç zaten yaz dizisiyle gelecekti ve sonunda belli olmuş. :Z

Partner ve konu kötü ama idare edeceğiz artık. :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Torpilli olup olmadığını erkeklere hitap eden bir dizi yayınladığında alacak olduğu oranlara göre değerlendirebiliriz. :)
romantik komediler yada romantik dizilerde farkı görebiliyoruz. foxun erkek dizisi yayimlayacagini için sonsuza kadar bekleyeceksin sanırım)))

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Elçin Sangu'yu çok severim ama çocuk hiç olmamış bence :( Bakalım yazın boşluktan izlerim heralde :) Yönetmen fena değil.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Hikaye güzel, erkek başrol seçimi de güzel muhtemelen tutacaktır ama yaz sezonu için :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Zoraki evlilikten doğan aşk:D.Senaryo bu ana konunun üzerine olacaktır.Yan roller de iyi olursa izlenebilir:):)