Star TV ve NTV Ana Haber Yayınları Ortak Olacak!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Uğur Dündar varken Star'ın haberi, Mehmet Ali Birand varken Kanal D'nin haberi bir başkaydı... Ama şimdi iki kanalında haber bülteni vasat.

Aynen, çoğu başarılı isim haber kanallarında. Olabilir, az para alıyordur belki. :F
Aynen gerçekler ön plandaki kanallardaydı zaten ne olduysa Allah rahmet eylesin Mehmet Ali Birand ölünce oldu yerine bir güzel insan gelemedi ha bu arada gerçekten dediğine katılıyorum eskiden olsa sabah İrfan Değirmenci akşamları da Uğur Dündar ve Mehmet Ali Birand vardı ve izleniyorlardı şimdi ise o kanallar izlenmiyor

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen gerçekler ön plandaki kanallardaydı zaten ne olduysa Allah rahmet eylesin Mehmet Ali Birand ölünce oldu yerine bir güzel insan gelemedi ha bu arada gerçekten dediğine katılıyorum eskiden olsa sabah İrfan Değirmenci akşamları da Uğur Dündar ve Mehmet Ali Birand vardı ve izleniyorlardı şimdi ise o kanallar izlenmiyor

Şimdi tek izlenen Fatih, doğru haberciliğin farkı o da. Allah rahmet eylesin Mehmet Ali Birand cidden çok iyiydi. :(

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Şimdi tek izlenen Fatih, doğru haberciliğin farkı o da. Allah rahmet eylesin Mehmet Ali Birand cidden çok iyiydi. :(
Aynen bir o izleniyor doğru habercilikten
Evet hani bazen diyorum insanlar abartıyor hemen yok ya ne abartması hiç soru sorulamayacak insanlara bile neleri neleri cesaretle sorabilmiş rahmetli

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen bir o izleniyor doğru habercilikten
Evet hani bazen diyorum insanlar abartıyor hemen yok ya ne abartması hiç soru sorulamayacak insanlara bile neleri neleri cesaretle sorabilmiş rahmetli

Evet, haber bülteni dışında kanalda yayınlanan programları çok iyiydi. :( Çok iyi sorular soruyordu dediğin gibi.

• Harika
Reactions: slhttnmtl

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
3,000
Puanı
310
Saçmalık.
Hadi virüs var diye 3 ay önce sabah haberleri mesut yar'la birleştirildi anladık, az personel az giriş çıkış mantıklıydı tamam dedik.
Ama ana haber, kanalın omurgasıdır, böyle bir şey olamaz.
Türkiye'nin ilk haber kanalına bu yakışmıyor.
Ayrıca Seda Öğretir 7 yıldır ntv ana haberi sunuyor, nazlı çelikten hem daha başarılı, hem diksiyonu daha düzgün hem de ekran önü yüzü olarak daha güzel.
Seda-Öğretir-768x394.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Doğuş grubu NTV'yi nasıl bu hale düşürdü gerçekten anlamak zor. Ülkenin en ciddiye alınan, prestijli kanalıydı bundan 10-15 sene önce. Şimdilerde tüm rakiplerinin çok gerisinde kaldı...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Nazlı Çelik iyi ya da kötü sunucudur, bir şey diyemem ama ortak yayın yapılacaksa daha iyi bir isim tercih edilmeli.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
NTV ve Star çok geride kaldı, Doğuş ikisini de satıp çekilirse hiç şaşırmam.